Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon megijedtem ez mi lehet?

Nagyon megijedtem ez mi lehet?

Figyelt kérdés

37 hetes kismama vagyok az előbb feküdtem csak simán az ágyon és éreztem ahogy egyre vorosebb leszek és feszült a fejem.

Nyilván vérnyomásom ment fel de ahogy jött el is múlt gyorsan.

Ezt kéne jelezzem valakinek?


2021. aug. 31. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Kíváncsi lennék más mit mondd.


Én 34 hetes vagyok és már többször éreztem ugyanezt...mintha lángolna a fejem, ver a szívem

2021. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha háton feküdtél akkor lehet a baba elnyomta az egyik eret a gerincednél, meg csak úgy feljebb a szerveidet, tüdődet, gyomrodat stb.
2021. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Nálam terhesség nélkül is szokott ilyen lenni covid óta.
2021. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%
Velem is volt mar ilyen pedig nem vagyok terhes. De en sem tudom mitol lehet🤷🏻
2021. aug. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Terhesen ha háton feküdtél, akkor a baba elnyomhatta a gerinc mellett futó ereket.

Nem terhesen lehet nyakprobléma, fülprobléma vagy szívritmuszavar, ha fekvő helyzetben előjön vérnyomás-ingadozáshoz hasonló tünet (szédülés, ájukhatnék, fejfájás, látászavar, hányinger...).

2021. szept. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!