Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj annyira a szeméremcs...

Miért fáj annyira a szeméremcsontom, hogy alig bírok járni?

Figyelt kérdés
Második babámat várom. 34+5 hetes vagyok. Az első kislányommal nem volt ilyen fájdalmam. Végig mozogtam, mentem ide oda de ez a terhesség nagyon megvisel. A testem egyszerűen nem hagy “pörögni”. Szinte egész nap talpon vagyok, délelőtt főzés, mosás, takarítás aztán játszótér a naggyal aki 2 éves és örökmozgó. Délután alszik 1,5 órát, akkor pihizek én is. Aztán ha a férjem hazaér ő elviszi valamerre de általában akkor is csinálom itthon a dolgomat. Már kezd minden nagyon nehéz lenni. Minden egyes lefekvés vagy leülés után annyira fájdalmas a felállás, hogy sírni tudnék. A sétálás is szintén. Minden lépés egy szenvedés annyira fáj a szeméremdombom. A baba elvileg faros de azóta lehet befordult mert inkább lent érzem a csuklást és fent a rugdosást. 1,5 hete voltam dokinál akkor nem fájt ennyire így nem említettem neki illetve teljesen zárt volt a méhszáj.

2021. szept. 1. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan ez. Mint egy pingvin úgy megyek.

2 éves a fiam, vele totál semmi bajom nem volt. Most a létezés is fáj.

Folyton keményedek, görcsölök. Éjjelente jóslókra kelek. Ottlenn a csontjaim feszülnek szét.

A 17.hét óta 1 ujjnyira nyitva a méhszáj.


35+3

2021. szept. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
terheség alat átrendeződnek dolgok,suly is teher is csontorka megy,baba nyom ideget,rosszul mozdulsz
2021. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!