Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » November eleji babának milyen,...

November eleji babának milyen, és mennyi szettel készülnél a kórházi napokra ezek közül?

Figyelt kérdés

Továbbá: Vinnél 50-es, és 56-os mertben is mindegyikből, ugyanannyi?


Pamut h.ujjú rugi+ r.ujjú body


Plüss h.ujjú rugi+ r.ujjú body


Plüss ujjatlan rugi+ h.ujjú

body


Pamut ujjatlan rugi+ h.ujjú body


Pamut kantáros nadrág+ h.ujjú body + vastagabb zokni


Gépikötött kantáros nadrág + h.ujjú body + vastagabb zokni


2021. szept. 2. 02:56
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
A kórházban benti ruhában vannak a babák, csak hazahozós ruhát kell vinni.
2021. szept. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

1, kivéve ha nem. Nekünk második gyerekkel vinni kellett ugyanabba a kórházba, ahová előzőleg nem.

Viszont meleg van bent, a plüssöket elfelejtheted.

Pamut rugi + body. Annyi, ahány napot bent lesztek. Apuka majd visz tisztàt, ha több fogy.

50-est még csak nem is vettem.

2021. szept. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Szia! Kislányom tavaly november elején született.

A kórházban hosszú ujjú body + pamut rugiban volt. Bár ezt ők biztosították de ez lényegtelen. Fűtöttek mint állat, de ugye kb 36 fokhoz vannak szokva a babák. Szóval kis pléddel is be volt takarva többnyire. Hazahozósnak én raknék 50-es és 56-és méretet is. Kislányomnak csak 56-ost raktunk de úgy lógott rajta hogy csak na pedig elvileg 54 cm-el született. És 3600 g-al. Szóval átlagos volt. + sapka, vékony bundazsák, pokróc. Tavaly elég hideg volt már mikor jöttünk. És igen, vinnék ugyanannyi 50-es és 56-os ruhát.

2021. szept. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

November közepén született. Bent a kórházban hosszú ujjú body és nadrág volt rajta, de nagyon fűtöttek, így elég volt.

Hazafelé adtam rá rövid ujjú bodyt nadrággal, pulcsival, bundás téli overált és pléddel takartam.

2021. szept. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekunk korhaz adott ruhakat. Altalaban rovidujju body,plusz egy vastagabb rugiba adtak at nekem. Hazavinni egy hosszujju bodyban,es egy vastag rugiban vittuk,nyilvan sapkaban es overalban. ( Egyebkent decemberben szultem. )
2021. szept. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Magánkórházban fogok szülni, s bár még nem érdeklődtem ilyen részletekről, de úgy készülök, hogy nekünk kell vinni majd a babának dolgokat.
2021. szept. 2. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!