Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ebben összefüggés?

Lehet ebben összefüggés?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 éves fiam.

Vele úgy mentem szülni, hogy az indításig 1db fájdalmam nem volt, a méhszáj zárt volt.

Mikor burkot repesztettek sem történt semmi, ezért 2 óra várakozás után kaptam az oxitocint. Pokol volt. Iszonyú fájások egyből és ottlenn az összes csontom mintha rángatták volna szét.

Most a 36.héten járok a tesóval. 1hete kb jóslóim vannak, illetve a csontok már most fájnak ottlenn. Menni alig tudok.

Külső méhszáj a 17.hét óta 1 ujjnyira nyitva.


Ebből lehet arra következtetni, hogy a 2.szülés, ezek az előjelek miatt könnyebb lesz valamivel?!


2021. szept. 2. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2. szülés gyorsab lesz de fájdalmasabb. mindenkinek szülés és terheségeik mások nagyon.erre adataidra adni nem lehet,de37-38.héten megszülsz
2021. szept. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék, ezt a 37-38 hetet mire alapozod
2021. szept. 2. 12:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezekből nem lehet következtetni hogy könnyebb lesz, csak bízni benne :)

Miért lett inditva? Valószínűleg azert volt ennyire nehéz mert indítva lett zárt mehszajjal fájás nélkül.


Bízni kell abban hogy most magától beindul es a természet végzi a dolgát. Kitartás

2021. szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3!

Kiírt elött 2 nappal elkezdett szivárogni a magzatvíz. Mentem is a kórházba, ahol meg sem vizsgáltak, csak befektettek. Rám sem néztek, közölték bepisiltem. Egész nap csak feküdtem, 1db labort csináltak.

Annak estére lett meg az eredménye, amiben valami nemjót találtak. Az esti ügyeletes már komolyan vett, megultrahangozott, vészesen kevés volt a magzatvíz, illetve a fiam oulzusa is nagyon magas volt. Ezért indított. Így 1 nappal a kiírt elött született meg a fiam.

Nemtudom milyen lett volna oxi nélkül, vagy tágítás rásegítés nélkül, de gyanítom nem ilyen.

Igen, most nagyon bizakodok, köszi :)

2021. szept. 2. 13:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak időjárási frontok meg, joslo fájásaidbol tippelek.egyes válaszolo voltam. Kérdező:könnyü gyors szülést.
2021. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!