Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Október 1től szeretnék elmenni...

Október 1től szeretnék elmenni TP-re. Megoldás?

Figyelt kérdés

Szeptembert még végig dolgozom,viszont az a baj hogy csak oktober 5re kaptam időpontot nődokihoz.és mivel ő irja meg a papírt a körzeti orvosnak ezért addig nem is tudok tp-re menni.

Vagy az is megfordult a fejembe hogy bemegyek a kórházba a nőgyógyászatra és akkor ott megmondom hogy csak a papír kellene. (alapból is magas rizikófaktorba vagyok sorolva)

Ez megoldható szerintetek?


2021. szept. 6. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj el szabadságra addig.
2021. szept. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jó opció lenne de 1 napom van. Sok szabim elment dokikhoz futkozásra
2021. szept. 6. 12:05
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármi mással ki tud írni a háziorvos, ami nem 9-es kód. (Megfázás, derékfájás, tökmindegy)
2021. szept. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Írasd ki magad háziorvossal addig más miatt. Beszéld meg vele.
2021. szept. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát igaz,csak elég kriminális a háziorvosom :D

Próba szerencse :)

2021. szept. 6. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Felhívod a házirovost, hogy hasmenésed van. Jelenleg nem tudsz bemenni... Ennél jobb ötletem max az, hogy elmondod neki őszintén a helyzeted. De azt írod kriminális. Viszont, ha egyik sem sikerül, végülis 4 5 nap munka már belefér, nem?
2021. szept. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell feltétlenül október 1-től táppénzre menned, azt a pár napot bírd ki valahogy a munkahelyeden, és nem kell variálnod a háziorvossal
2021. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze igazad van,meg nem a munkával van bajom. Nekem előre be kellett jelentenem itt a cégbe hogy kb meddig maradok,hogy tudjanak helyettem embert keresni. Októbertől már az új emberke veszi át a munkaköröm.

Meglátjuk mi lesz :) köszönöm a választ :)

2021. szept. 6. 12:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor ha úgy alakul legalább tudsz az új embernek segíteni abban az 1 hétben 😊 bár nem tudom mi a munkaköröd, de lehet, hogy segítség lenne neki, hogy van kihez fordulnia a kérdéseivel 🙂
2021. szept. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A doki felvesz táppénzre, akkor kell tudomásom szerint a szakorvosi javaslat, ha 30 napon túl vagy tàppénzen.
2021. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!