Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdett keményedn...

Hány hetesen kezdett keményedni a hasatok?

Figyelt kérdés
És ez milyen gyakori volt? Nekem eddig heti 1-2 az átlag 28 hetesen. Doki szerint teljesen oké ez így, szedjem a magnéziumot és minden rendben van!
2021. szept. 6. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyiknél sem volt. Barátnőimnek meg kinek hogy, van, akinek már a 20-dik hét körül már folyton le kellett feküdnie, más meg két keményedés között 35 hetesen még koncertre jött velünk.
2021. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17
2021. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pontosan leírnád, milyen érzés?

Én épp egy másik fórumban tanakodom arról, hogy vajon azt érzem-e, vagy sem…

2021. szept. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2021. szept. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19. Most már 24 hetes vagyok, és nekem is aránylag gyakran van egy héten.
2021. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első babánál 20.hettol olyan heti 1-2

Második babánál 12 hetesen háton fekve olyan kemény lett teljesen kirajzolodott alul a méhem, pedig állva abszolút nem volt még látható kismama hasam. 12.hettol végig keményedett

2021. szept. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sok magnézium sok pihenés sok fekvés ha keményedés van. változo valakinek 1keményedése sincs
2021. szept. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!