Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sportoltál terhesen? Ha igen,...

Sportoltál terhesen? Ha igen, mit? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én a futást váltottam fel gyaloglásra terhesség alatt. Bár azt mondta az orvosom, hogy nyugodtan folytassam a futást, nem mertem, mert előtte már volt vetélésem.


Úgyhogy jó sokat kirándultam erdőkben, túra útvonalon, nem tudom ez sportnak számít e, olyan 5-6 kmes tavokat sétáltam, de ha kevesebb esett jól, akkor kevesebbet.

2021. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az elején még futottam, de ahogy elkezdett nőni a hasam, már nem volt kényelmes. Trx, konditerem, gymstick, meg ilyenek. De ezeket előtte is csináltam. Meg bizonyos gyakorlatokat el kell hagyni. Illetve, ami pluszban bejött, az a kismama jóga.
2021. szept. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Meg a bicikli. De nem sport szerűen, hanem közlekedésként. De mivel falun lakok, így ha megyek valahova, a 10-16 km megvan.
2021. szept. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első gyerekkel még sportoltam terhesen. Trx-re jártam heti 2szer,aztán amikor már kevésbé bírtam, nem esett jól, akkor Péntek Enikő zona light és kismama tornáit csináltam. Meg amit YouTubeon találtam.

Második gyerekkel is ezt terveztem, de el lettem tiltva, mert a méhszájon volt a lepény.

2021. szept. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kismama ténc,kismama aerobik,kismama joga,kocogás,gyaloglás séta
2021. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én napi kétszer 1 órát sétáltam. Heti 1 kismama jóga és kismama torna. Sajnos már nem esik jól 38. héten, de nagyon hiányzik a mozgás.
2021. szept. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert előtte sem sportoltam és ugye nem akkor kell elkezdeni.
2021. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dettó mint hetes. Mozogni annyit mozogtam amennyi a munkába járás volt meg napi teendők körüli gyaloglás. Most sportolok, de ha lesz következő gyerek, valószínűleg a terhesség alatt nem folytatom (úszás).
2021. szept. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem. Az elején próbálkoztam a kismama tornával, de annyira rosszul voltam tőle, hogy nem mertem erőltetni. Pedig én elég komolyan sportoltam terhesség előtt, nem tudom miért nem ment. 5. hónap környékén feladtam. Nem híztam különösen, teljesen normális maradt az alakom, csak az izmaim leépültek. Majd ha már csak én leszek, folytatom a régi sportokkal.
2021. szept. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
úszás
2021. okt. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!