Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » X epil teszt mennyire megbízható?

X epil teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

A vizelet sugaras és a mártogatós is halványan pozitív menstruáció késés 3. Napján.

Tapasztalat?


2021. szept. 15. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem ez már 4 nappal mensi előtt is mutatta, a másodiknál meg 2 nap múlva erős pozi. Nekem bevált.
2021. szept. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nem csináltam előtte

Szóval csak erről tudok nyilatkozni

Bár a 3 nap késést ugy mondom ami az előző 3 havi ciklusomhoz mérten ami 29 nap

És most vagyok a 33. Napon

Év elején sokszor volt 31-32nap a ciklusom most lement 28-29

2021. szept. 15. 09:41
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha halvanyan is, de pozitiv, babat varsz. Gratulalok!😊
2021. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Én is késés után csináltam egyet 3 nappal kb., halvány lett. Inkább vettem digitálisat, az jobb.
2021. szept. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, csinálj egyet holnap is. De szerintem ilyenkor már mutatja. Jó eséllyel tényleg pozi 🙂
2021. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Clearblue egyértelműen pozitív:)
2021. szept. 15. 10:14
 7/10 anonim ***** válasza:
10 éve x-epilt használok, csak az a 4 volt pozitív, amikor terhes voltam, de akkor egyből. 😊
2021. szept. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok 😍❤️
2021. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én az X-epillel csak idegesítettem magam, mert azt hittem, azért halvány, mert nem fejlődik rendesen a baba. 6 nap késésnél (tegnapelőtt) még fele olyan erős volt, mint a kontrollcsík. Csináltam Corax-ot is ugyanabból a vizeletből, az is 25-ös teszt, ott meg a terhes csík erősebb lett, mint a kontroll és közben 6 mm-es petezsákot is láttak már uh-n aznap délután.
2021. szept. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem késés első napján már esti vizeletből szép sötét lett meg pár nappal később a reggeliből is. Eddig a negatív eredményekkel sem vert át, szóval nincsenek vele rossz tapasztalataim. :)

Mondjuk csináltam vagy 8 tesztet egy hét leforgása alatt, annyira nem hittem el... egyik sem hazudott. :D Mindegyik viszonylag erős csík volt, de nem hasonlítottam össze őket.

2021. szept. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!