Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3.trimeszterben volt más...

3.trimeszterben volt más is,aki álmatlanságtól szenvedett?

Figyelt kérdés

32.hètben vagyok és kb egy hete kezdődött nálam,hogy hiába èrzem azt esténként, hogy leragadnak a szemeim, alszom egy órát és utána kipattanak a szemeim,mint,aki kialudta magát. Ma éjjel is 3-kor még fönt voltam.

Egyszerűen nem értem mi az oka?

Persze egy idő után már felhúzom magam és olyan feszültség lesz rajtam,hogy a lábaimat feszítgetem.

Férjem is ki van tőlem,mert annyit ficergek, hogy ő sem tud aludni tőlem.

Éjjel már kimentem a nappaliba és akkor feküdtem vissza mellé, amikor már nagyon álmos voltam.

Mit lehet ezzel tenni?


2021. szept. 17. 06:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam, alig aludtam az utolsó hetekben. Nem tudom miért, mondjuk én amiatt is nehezen aludtam mert rettenetesen fájt a hátam már, és sehogy nem volt kényelmes de nem is igazán voltam álmos. Azt nem tudom mit lehet tenni vele, én ugyanúgy voltam mint te. Kimentem tv-zni a nappaliba, ettem, de legalább olyankor megnéztem olyan filmeket amit a férjem nem akart velem megnézi 😅
2021. szept. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a 29. héten tartok, de 7 napból 6 éjszaka ugyanez van…
2021. szept. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok. 31.hétben tartok és én is alig bírok aludni. Nem tudom mit lehet tenni vele. Kimegyek a nappaliba, megnézem az összes filmet ami csak létezik, megeszem az összes csokit(sajnos)😅.

És amikor már nagyon fáradt vagyok vissza megyek a szobába és akkor eltudok aludni

2021. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Dettó. Én már csak visszaszámolok és alszok, amikor rámjön. Minden pár óra alvás kincs, mert már nincs olyan, hogy lefekszek 8 összefüggő békés órára. :D


38hkm

2021. szept. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon normális,ez terhességel jár baba is nagy terhek sulyok is
2021. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Készül a tested a sok éjszakázásra.
2021. szept. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Ugyanígy vagyok én is! Pl most is… Aludnom kellene mert sokat tevékenykedek napközben de csak forgolódok, szerencse hogy nálunk a férjem hétalvó, nem zavarom, de én is nagyon korán kelek és nappaliban virrasztok, persze reggel mikor a férjem kell akkor meg álmos vagyok és a délelötteim zombiként telnek… a másik, hogy hiàba van már ősz, állandóan melegem van… Ti tapsztaltatok hasonlót? Üdv a klubban csajok, kitartás mindenkinek!

31hkm

2021. szept. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Épp ismét nem alszok.😒😅

Én is tapasztalom, amit az utolsó Válaszoló.. Az elmúlt napokban folyton melegem van, sokat ülök a ventilátor előtt… Plusz néha csak úgy a semmiből lever a víz. Kellemetlen.

2021. szept. 18. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Dèlelőtt én is zombi vagyok az éjszakai nem alvástól.

Ma éjjel viszont egész jól aludtam. Bár igaz, előtte nap csak 3 órát aludtam.

Éjjel wc-re is úgy megyek, hogy full sötètsègben. Sehol nem kapcsolok villanyt, hátha így nem ébredek föl annyira. Mondjuk ma pont neki mentem a falnak,de legalább vissza tudtam aludni.

Nálunk a férjem mindig kitárja az ajtót,ablakot a szobában, én meg fázni szoktam,de most nálunk is fordult a kocka. Én kinyitottam,ő becsukta. :)

Vásárlással, hogy álltok?

Lassan össze kellene rakni a bőröndöt is. Jelenleg semmit nem tudnék beletenni,mert nincs semmink.

2021. szept. 18. 12:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!