Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltatlanul milyen most a...

Oltatlanul milyen most a terhesgondozàs,szülés ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdekelne,hogy oltatlanul milyen hàtrànyok érnek a terhesgondozàs,szülésnél magànkórhàzban vagy àllamiban?


Szeretnénk màr gyereket,de félek,hogy a vakcina hiànyàban rosszul bànnànak velem,illetve,hogy a szintén oltatlan pàrom nem jöhetne be ultrahangra vagy a szülőszobàra.


34 éves vagyok,sokat nem akarnék màr vàrni.


Köszi,ha valaki beszàmol!


2021. szept. 17. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom a, választ pontosan de az én párom külföldi, egy oltasa van csak, 23an kapja a, masodikat es tőlünk senki nem kerdezte meg be vagyunk e oltva, siman bejohetett velem uhra, annyi h maszk kellett
2021. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk kórházi és magán tergesgondozáson nem kérdezi senki, hogy be vagy e oltva. Maszk kell mindenhova, uh-ra párom csak magánba jöhetett be egyszer, amikor 20 hetes genetikait csinálták. Váróban sem jó ha foglalja a helyet. Szülésnél pedig pcr teszt+maszk kell mindenkinek.
2021. szept. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi vàlaszokat:)
2021. szept. 17. 11:54
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
És ha + a pcr akkor visszatartják a gyereket? Jó, nyilván nem de nem hagyhattam ki. Ezt a marhaságot ami itt folyik..
2021. szept. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Ha ilyen idős lennék, nem várnék. Mire ennek vége lesz (ha lesz) az több év
2021. szept. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
2es,nekem párom simán bejohetett az első 8 hetes uh-ra, szóval gondolom a többire is bejohet majd hisz ugyanoda fogok járni, október 11 megyek a czeizel intezetbe a genetikai 12 heti uh-ra plusz prena tesztre, szerintem ott is, be fogják engedni
2021. szept. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
5os, en 3 hét mulva
2021. szept. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, szóval 3 hét és 39 leszek, úgy alakult az életem hogy mostanra talaltam meg azt akivel csaladot szeretnek, hiaba szerettem volna már 25 évesen gyereket🙂 de tény hogy azt bem tudni ki mennyire termekeny, vannak akik évekig nem tudnak teherbe esni, nekem elsőre sikerült 2x is csak az első baba elhagyott 5 hetesen de 6 hétre rá újabb első próbára teherbe estem
2021. szept. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Bár én oltott vagyok, de ezt a terhességem alatt a kutya se kérdezte. Magánba járok, a férjem minden ultrahangon bent volt velem, őt se kérdezte soha senki, hogy oltott-e. Sztk-s vizsgálatokon se (labor, háziorvos, védőnő, ekg).

Szülésnél is tök mindegy, van-e oltás vagy sem, akkor is csinálnak tesztet a férjemnek és nekem is, amikor beérkezünk majd a kórházba.

Ha pozitív, akkor sem marad bent a gyerek, csak átvisznek másik kórházba, ahol van covidos kismamáknak elkülönített rész

2021. szept. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
4,nem tartják vissza, de az egészségesek érdekében elkülönítik, hogy lehetőleg ne fertőzzön feleslegesen se babát, se mamát. Logika...
2021. szept. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!