Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 12. hétben járok. Már...

A 12. hétben járok. Már látszik kicsit a hasam, de mikortól kezd el tényleg látványosan növekedni a has?

Figyelt kérdés
162 cm és 60 kg vagyok. Úgy tudom, aki alacsonyabb, azon hamarabb látszik.
2010. aug. 31. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

En epp ennyivel kezdtem a terhessegemet,160 cm vagyok,es 61kg voltam.A pocim ugy a 18 hettol kezdett el nagyon noni.

Most vagyunk 35 hetesek :)

2010. aug. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16 után már egyértelmű lesz mindenkinek, hogy kismama vagy.

egyébként én is most vettem észre, hogy igen, ez már a baba miatt gömbölyödik így. (11 hetet töltöttem) de még csak én látom (remélem, mert munkahelyen még nem mondtam)

2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok sokkal nagyobb (165 cm), nekem a 22-23. héten kezdett el nőni, addig szinte semmi. Viszont utána beindult, és látványosan növekedett.

35 heteske

2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
168cm vagyok. A 16. héten már mindenki észrevette a hasam, ezután pedig rohamosan nőtt.
2010. aug. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 159 cm vagyok, az első terhességemnél kb. a 15-16 hét után kezdett látványos lenni, a másodiknál (alig 2 évvel később) már volt,aki 8 hetesen kiszúrta, hogy jön a baba.
2010. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is láttam már magamon a 12. hétben, de próbáltam úgy öltözni, hogy még ne látszon, de a 15 héttől már nem ment, összesúgtak mögöttem a kollégák :))

Most a 16.-ban vagyok, már szép gömbölyű :))

Ja, kb olyan "paramétereim" vannak, mint neked, és első baba :)


Minden jót!

2010. aug. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!