Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetesen nem minden nap...

16 hetesen nem minden nap érezni a baba mozgását?

Figyelt kérdés

2 hete már szinte minden nap éreztem hogy mozog a babám ha odatettem a kezem. Tegnap és ma pedig alig, néha egyszer egyszer elcsípem de nem olyan aktív :/

Minden rendben vele?



2021. szept. 20. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van aki ilyenkor még egyáltalán nem is érzi. Rengeteg helye van még, nem kell minden nap érezned.
2021. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 19.héten kezdtem érezni. Akkor se mindennap.
2021. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én a 16. héten kezdtem érezni, aztán most péntek-vasárnap semmi, valószínűleg a hidegfront miatt. Azért már aggódtam, így a 20. héten, de tudtam h most sem törvényszerű, hogy mindennap érzem. Aztán tegnap este beindult a buli, ma meg egésznap olyan aktív, mint még sosem. Nekem a védőnő azt mondta, hogy csokira meg kávéra be szoktak indulni (mindig alszik az UH-k alatt), a 18. heti genetikait is félbe kellett hagyni, mert nem volt hajlandó felébredni. Akkor a doki is azt mondta, hogy egyek valami édeset, de pont nem volt nálam semmi, úgyhogy kiküldött az udvarra lépcsőzgetni. Ezek esetleg segíthetnek, ha nagyon aggódsz. De valószínű csak ellustult a hidegfront miatt, vagy épp úgy fordult, hogy nem érzed, ha mozdul.

Mondjuk így estére a kávét már nem ajánlom, plusz csokit is, csak, ha nem vagy cukros.

2021. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan csak 20-22 hetesen érzik rendszeresen, főleg ha első gyerek. És persze a méhlepény elhelyezkedésétől is függ.
2021. szept. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hányadik baba?kérdező normális,amit érzel
2021. szept. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. baba

Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam, és azóta azért többet érzem 🙂

2021. szept. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!