Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jósló fájás lenne ?

Jósló fájás lenne ?

Figyelt kérdés

34 hetes terhes vagyok , eléggé sokat görcsöl alul a hasam meg keményedik is . Ha megyek akkor ilyen tompa szúró érzés érzek a hüvelyembe . Dokim szabin van majd 7en van időpontom hozzá sztk ma hívtam nem tudnak fogadni mert túlterheltek .


Kérdésem ki mit érzett amikor már tágult . Elvileg 2 héttel nagyobb mérettel rendelkezik a babám 32 hetesen már 2400g becsülték tudom ez csak becslés .



2021. szept. 22. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

A jóslófájás inkább a derekadból indul, és van benne rendszer mint a rendes fájásban, de pl egy meleg zuhany elmulasztja.

A szúró érzés lehet attól, hogy illeszkedik be a baba feje.

A keményedésre szedhetsz még magnéziumot a 36.hétig.

2021. szept. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is kb a 34.héten kezdődött.

Így, ahogy leírtad. Nekem pl sosem a derekamból indul ki, ahogy az 1es írta.

39hetes vagyok

2021. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már van egy fiam , de vele nem volt soha jósló fájásom se kb semilyen szülésig és végig a hasam fájt menszesz szerűen vajudás alatt is . Ezert nem most hogy elől görcsölök hogy ez mi lenne....??
2021. szept. 22. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a hüvelybe nyilalt meg a combtövemnél fájt már sántítva tudtam csak járni. Ez nem jósló, ez amikor helyezkedik a feje és tagulnak a Csontok szalagok emiatt.


Amikor a méhszájam nyilt az fájdalommentes volt (onnan gondolom mert a 30.héten már egy ujjnyira nyitva volt és akkor még nem ereztem ilyen fajdalmakat)

2021. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!