Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egészséges babátok lett,...

Egészséges babátok lett, akinek 1 héttel kisebb volt a combcsontja, mint a feje?

Figyelt kérdés

Már a 20 hét óta kisebbnek mérik, és most se mondta a doki, hogy baj lenne, egyszerűen csak genetika, mi is alacsonyak vagyunk. És azt is tudom épp ésszel, hogy egy gyerek sem egyforma.. Mégis kicsit aggódom ezen. Doki annyit mondott, hogy 2,5 és 4 kilósan is születnek egészséges babák, nem ezen múlik.

Gyakran előfordul, hogy ennyivel le van maradva a láb?


2021. szept. 24. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy becsült mérés. Nekem is kisebb volt csomó ultrahangon a babàim fl mérete. Aztán teljesen egészségesek és nem, nem Tacsi lábuk van, teljesen átlagosak. 😄
2021. szept. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Derjaderja ***** válasza:
100%
Nekem mindkettőnél nagyobb volt a fejük (a percentilisen kiírták), a picinél mondták is, hogy relatíve rövidek az alsó végtagjai, de mindkettő egészséges, sőt ez a kisebbik született hosszabbnak. A nagyobbnak tényleg nagy lehet a feje, mert 2 evesen jóval nagyobb sapi kell.
2021. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez volt pont. A fejét mindig nagyobbnak, a combcsontját mindig kisebbnek mérték az aktuális koránál.

Egészséges. Olyan az alkata mint nekem, a laba rövidebb( nem kórosan, nem feltűnő) a felsőteste hosszabb. Buksi meg jó kerek volt valóban. :)

2021. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk végig a feje 2 héttel "idősebb " volt a combcsontja pedig 1 héttel kissebb. Puszta genetika , férjem ilyen rövidlábú. Es valóban sokkal nagyobb fejkorfogattal született mint a nővére.
2021. szept. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az apjára ütött rövid lábú😁😁 2.5 éves nadrágból 92es kell felsőből 98as
2021. szept. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom comcsontja az összes uh szerint nagyon az alsó határon mozgott, egy héttel, vagy többel biztos le volt maradva mindenéhez képest. Az orvos azt mondta erre, hogy nem lesz egy magas gyerek. Aztán az lett belőle, hogy óvodától most jelenleg harmadikos koráig folyamatosan ő a legmagasabb a csoportban, a fiúkat is megelőzi. Decemberben lesz 9 éves, de már a nyáron 146 cm volt és nagyon szép hosszú lábai vannak. :) (Hozzá teszem, hogy én 165 cm alatt vagyok, az apja meg épphogy 180.) Szóval az uh eredmények csak becslések, ha az orvos nem aggódik, nem kell feltétlenül messzemenő következtetéseket levonni.
2021. szept. 25. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is kisebb volt, most is látszik, hogy hosszabb a felsőteste, mint az ugyanolyan korú barátnőjének, viszont magasabb cserébe mindenkinél 😅
2021. szept. 25. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!