Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezt a tesztet ti pozitívnak...

Ezt a tesztet ti pozitívnak látjátok?

Figyelt kérdés

Ciklus 29. napján, reggel készült. A mensim 28 és 31 nap között szokott megjönni. Menstruációs tünetem nincs. Az elmúlt időszakban nagyon fáradékony voltam de más terhességi tünetem nincs. A válaszokat előre is köszönöm.

[link]



2021. szept. 25. 08:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%

Uramisten mennyi rosszindulatú ember tud ide is jönni. Azért elég halvány az a 2 csík, és aki előzőleg már vesztett el magzatot, örül minden megerősítesnek.


Ha frusztrált vagy irigy vagy,miért olvasol el ilyen kérdéseket? Lapozz tovább, menj a politikai rovatba, ott éld ki magad.

2021. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Kedves 11, teljesen egyetértek veled és köszönöm, illetve mindenkinek, aki kedvesen és normálisan segített :)


Kedves 10, remélem te soha nem fogsz átélni olyan dolgokat, ami miatt egy halvány tesztre megerősítést vársz... Biztos van sok más kérdés is, gyorsan írj azokhoz is vmit, hadd legyen szebb a napod...

2021. szept. 25. 14:40
 13/20 anonim ***** válasza:
14%
Nem fogok olyat átélni, mivel én tudom, hogy a Hcg teszten ha látok is egy halovány csíkot az pozitív. Nem fogok gratuláció miatt ide ilyen kérdést írni. Így tényleg nem fogom ezt átélni.
2021. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Oké. De károgni, meg mások hangulatát lehúzni minek jössz ide? Te ettől jobban érzed magad?
2021. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Megszokhattam volna már az ilyen okoskodó, rosszindulatú emberek válaszait, hiszen ezen az oldalon minden kérdés alatt van egy ilyen "kedves" ember, aki a saját frusztrációját másokon vezeti le arc nélkül mégis meglepnek az ilyen az ilyen dolgok még mindig :) azért jó érzés, hogy a legtöbb ember itt kedvesen és segítőkészek állt a kérdéshez és megerősített benne, hogy nem csak belelátok vmit, ami nem valós, köszönöm szépen. :)
2021. szept. 26. 20:27
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
Gondod lesz a későbbi gyereknevelés során, ha határozottan komolyan nem tudsz egy jól látható második csíkot meghatározni.
2021. szept. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szerintem is pozitív! Gratulálok! :) A negatív emberekkel ne foglalkozz. Boldog perceket! ;)
2021. okt. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mennyi rosszindulatú emberkék vannak... ássátok el magatokat jó mélyre!

Szerintem is pozitív. Hogy vagy azóta kérdező?

2021. okt. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Jól vagyok köszönöm. Volt ijedtség mivel 3 hete elöntött a vér, kiderült, hogy hematóma miatt. Szerencsére a pocaklakó rendben volt, már volt szívpulzálással, szóval bízunk benne, hogy szépen fog fejlődni továbbra is :) köszönöm az érdeklődést :)
2021. okt. 28. 18:03
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülök! Továbbiakban problémamentes babavárást kívánok! :)
2021. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!