Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha enyhén halványodik a...

Ha enyhén halványodik a tesztem, az nagy baj?

Figyelt kérdés

Eddig szépen erősödött, ma vagyok a 19. dpo-n. X-epilt használok, és reggeli vizeletből.


Itt a felső a tegnap reggeli teszt, az alsó kettő a mai.


[link]


Nem tudom mennyire látszik, de élőben a maiak szemmel láthatóan gyengébbek. Ez lehet normális?


Nagyon meg vagyok ijedve. :(


2021. szept. 26. 09:27
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

A tegnapi teszt frissen ilyen volt:

[link]

2021. szept. 26. 09:31
 2/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Előfordulhat ilyen.Ne aggódj szerintem.Ha 2 nap múlva még halványabb akkor már azért fura de akkor se ijedj meg.Menj el hcg vérvételre és 4 nap múlva ismételni kell.Abból látható lesz hogy mi a helyzet.

2021. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
Már nem kellene tesztelni, teljesen felesleges és nem ad plusz információt! Engedd el!
2021. szept. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Ezek a tesztek igen/nem eldöntésére hivatottak, az erősségük ilyen szinten nem jelent semmit sem. Sok minden lehet az eltérés oka, és felesleges stresszt okozol magadnak ezzel.
2021. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem üres petezsákos terhesség lett, mikor halványodott.
2021. szept. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az újak még ki sem száradtak. Ez még nem olyan lényeges halvànyodàs.
2021. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ezért szeretem a digitális teszteket. Igen, vagy nem. Nincs talán, meg erősödés és gyengülés. Kár, hogy olyan drágák.

Ne parázz ennyire rá. Lehet, hogy kevésbé volt koncentrált a vizeleted és ennyi.

2021. szept. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nem bírtam ki, csináltam második vizeletből egy Clearblue digitálisat, azt írja ki 2-3 hetes terhes. Ez lehet jó jel?
2021. szept. 26. 11:38
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként mindenkinek a választ!
2021. szept. 26. 11:39
 10/18 anonim ***** válasza:
Nézd, baj sajnos erősödő tesztnèl is lehet. Ha halvanyodik, nem erősödik, nagyobb az esélye, hogy valami nincs rendben. Viszont a te tesztjeidre tényleg nem mondanám, hogy halvànyodtak, csak még ki sem száradtak. Ne pánikolj!
2021. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!