Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináltatok a terhességi...

Mit csináltatok a terhességi hányinger alatt? Jártattok dolgozni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmire se vagyok képes… kinyitom a szemem és hányinger az egyetlen örömöm amikor este lecsukhatom a szemem és aludhatok. Legalább az alvás megy még.

7+4


2021. szept. 26. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Bár neken csak egyszer kétszer volt hányás, szerencsére jól bírtam.
2021. szept. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
En nem jartam. Szerencsere olyan a munkahelyem, hogy tudtam itthonrol homeofficeban dolgozni. De eselytelen lett volna, hogy bemenjek, mert a wc mellől se nagyon tudtam elmozdulni hetekig vagy egy lavor volt mellettem. En folyamat hanytam, orankent 3szor kb. Es ezt igy egy 3 hetig. Utana csokkent, de még par hétig szenvedtem vele.
2021. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
12%
Nem volt rosszullétem, az elsővel dolgoztam, a kicsikkel gyereket neveltem és háztartást vezettem. 😊
2021. szept. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Amikor tudtam bementem, amikor nem, akkor otthonról dolgoztam. Persze csökkentett üzemmódban, de szerencsére a főnököm megértő volt.
2021. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Online oktatás alatt rohangáltam a mosdóba.

De folytattam mindig. 😉

2021. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!