Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinél mikor kezdődtek a...

Kinél mikor kezdődtek a rosszullétek? És meddig tartott?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Első terhességnél 8-20. hét. Nagyon nem volt rosszullét, de minden este egy hányás + ha édeset ettem.

Most a másodiknál már a 6. héten megkezdődött, van, hogy egész nap hányinger/hányás. Nagyon kivagyok. Remélem hamar vége lesz.

2021. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Elsőnél kb 6. héten, 14. hétig tartott.

Másodiknál kb 6-7. Héten volt 3 napig.

2021. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kb 8 hetesen és a 16.hétig tartott, 3 kilótól szabadított meg. Egész napos hányinger, hányás nem csak reggel volt, általában napi 2-3szor.
2021. okt. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
5 hetesen kezdődött, még mindig tart. Hányás folyamatos, étvágyam nincs, folyadék bent marad (de a vízen kívül nem birok mást meginni) kis keksz kb ennyi. Teljesen legyengültem, csak fekszek. Normál súlyom volt és most -5 kilónál tartok. Május 15 a kiírt dátum, de most úgy érzem soha nem fog eljönni :-)
2021. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem május 16 a kiírt dátum, jelenleg 8+4 hétnél tartok. 5 hét 6 napnál kezdődött az émelygés, ami egyre erősödik, van, hogy egész nap tart. Este sokkal rosszabb, vacsorázni már napok óta nem tudok. De egyébként is undorodom szinte mindentől, még a csapvizet sem tudom meginni, csa ha citromlevet csepegtetek bele.
2021. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, szinte egy idősek vagyunk :) nálam még az alacsony vérnyomás is betette a kaput. Szédülök egész nap.
2021. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!