Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe lehet így esni?

Teherbe lehet így esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

A kérdésem a következő lenne.

Babaprojekt alatt vagyunk most a párommal 1 éve próbálkozunk lassan nulla eredménnyel.

Én dohányoztam mielőtt rajta lettünk volna most, hogy tervezzük leraktam egyből. Mennyi idő mire "regenerálódnak" a petesejtek?

Illetve még annyi, hogy van egy cisztám.

Okt. 6ra kaptam időpontot nőgyógyászhoz.

Lehet hogy a ciszta is befolyásolta? Olvastam ezt is hogy a cisztás teherbeesés nehéz de nem lehetetlen viszont lehet hogy károsodna a baba vagy ilyesmi..

Valakinek valami tapasztalat, javaslat?


Sokan mondták hogy hízzak picit mivel 155cm magas vagyok 42kg.

Ezek mind befolyásolhatják?



2021. szept. 27. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem, 1 éve raktad le a cigit, vagy csak most? Az nagyban tudja befolyásolni. Párod dohányzik?
2021. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja igen, egy éve ezelőtt mielőtt eldöntöttük a babaprojektet.

Csak én dohányoztam 4 hónapot.

Mostmár egy éve abszolút nem dohányzok, nem isntervezek dohányozni!

2021. szept. 27. 08:41
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

A cigi extrém ritka esetben befolyásolja a dolgot..

A ciszta inkább.

A testsúlyod nem durván kevés,alacsony vagy szóval nem vészes. Szerintem ha a cisztát megoldják,könnyebb lesz. Remélem sikerül.

2021. szept. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ciszta a lúdas, de az alacsony testsúly is kihatással lehet rá. De nem minden esetben. Ismerek olyant, aki olyan vékonyka, szerintem 50 kg sincs, de már két gyereket szült. Szóval ez sem mérvadó, jobb ha megvizsgál az orvos.
2021. szept. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A cisztán mondja mindenki..

Okt 6án kiderül..

2021. szept. 27. 09:23
 6/12 anonim ***** válasza:
87%
Egy sperma vizsgálatot nem árt nem mindig a nőnek van bármi baja!
2021. szept. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A cigi szerintem nem befolyasolja, én május 24en tettem le (nem is baba miatt, egyszerűen nem esett jól, magam is, furcsallottam), május végén pozitív lett a tesztem. Fogalmam nem volt róla még 24en 🙃
2021. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
igen teherbe tudsz esni igy
2021. szept. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Cigit letettem azt már én is kizárnám.

A párom 32 éves neki a családját nem ismerjük egyedül a nővére mesélt ezt azt és hogy volt meddőség a családban.

Lehet a párom is örökölhette a gént?

2021. szept. 27. 11:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mivel a genetika beleszólhat. Egyébként a ciszta sem mindegy, hogy milyen, van ami egyik hónapban megvan, a másikban pedig menzesszel kiürül, nekem így volt többször is. Nem tudom voltatok-e bármilyen kivizsgáláson babatervezés előtt, de lehet csináltatni neked pl egy hormonpanelt, ezt ki tudja írni a nőgyógyász, illetve ha mondod neki hogy már egy éve próbálkoztok, akkor el tud küldeni egy átfogóbb kivizsgálásra is esetleg. A súlyod a magasságodhoz képest nem rossz szerintem, én 170 cm és 54 kg-mal kezdtem a terhességet.
2021. szept. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!