Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik? Anyukák! Lesz...

Kismamik? Anyukák! Lesz szeptember 18. -án bababörze, akkor leszek 20 hetes terhes, vásárolnátok a helyembe már a babának?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 09:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze miért ne?
2010. szept. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

igen, igen :)

én már most is, de a férjem nem engedi. főleg ha a nemét is tudjátok már.


11+3 hetes

2010. szept. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan! Használd ki, mivel a következő ilyen nagy börze csak tavasszal, április-május táján lesz. Addigra már úgyis a babával együtt mentek! :)

Én amikor a legelső börzén voltam, 12 hetes voltam. Persze egy picit bennem is volt félsz a babona miatt, de aztán gyorsan elhessegettem. Csak az volt a baj, hogy mivel a nemét még nem tudtam, igazán jó cuccokat nem tudtam venni. De a legelső neki vásárolt darabra még mindig emlékszem, egy világoskék kicsi kordnadrág. (Persze lányom lett:))

2010. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát igen én is vásárolnék már akkor neki,de a sok rémtörténet meg a babona miatt voltak bennem kétségek,de azt hiszem igazatok van.Holnap megyek 18 heti genetikai ultrahangra,remélem megmutatja magát:).

Köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 1. 09:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 hetes leszek a bababörze idején, és tervezem, hogy vásárolok. Jövő héten megyünk 4D-re, valószínűleg megtudjuk végre a nemét. Így aztán reménykedem, hogy akciósan hozzájuthatok pár babaholmihoz. :)
2010. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Siman!

Pozitivnak kell lenni, nem pedig azon gorcsolni hogy huu, haat meg korai, akarmi tortenhet. Nem. Nem lesz semmi baj, vasarolhatsz. En a 12. hettol vasaroltam, es igy sokkal jobb, nem egyszerre kellett mindent megvenni.

2010. szept. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vásárolj. Én már 11 hetesen megvettem a bébihordozót. Ma a fiam 4 éves. Nem hiszek a babonákban, ha baj történik az nem azért van mert vásároltál a gyereknek.

Emellett isteni szórakozás is.

Jó vásárlást.!

2010. szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi a börze idejében 36 hetesek leszünk, és megyünk is, de...

Már most irtózok tőle. Nagy pocakkal, annyi ember között...

Ha tehettem volna inkább tavasszal mentem volna, de engem is mindenki visszatartott mert babona, meg ráérsz még...! Most meg szivom a levét. Hülye voltam hogy akkor nem mentem és másra hallgattam.

Ugyhogy szerintem egyértelműen menj, mert most még könnyen mozogsz, birod a talpalást, az állást, és nincs még akkora pocid, hogy beléd ütközzenek!

Az én párom kijelentette hoyg hivja a haverjait akik majd körbevesznek és nem fognak tudni a pocimnak neki menni:D:D:D.


Minden jót neked, és jó vásárlást nekünk!:)

2010. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én még biztos nem vennék semmit, csak a 32. héttől.
2010. szept. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is az utolsóval értek egyet. Szerintem ha valami történik a 6. hónapban vagy utána..., hát nem szeretném kerülgetni a babacuccokat. Még a legpozitívabb hozzáállás mellett is. Ha csak a hozzáálláson múlna, nem lenne ennyi beteg ember... De a Te döntésed. Majd börzézel tavasszal, s onnantól mindig...
2010. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!