Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen pakoltátok össze...

Hány hetesen pakoltátok össze a kórházi csomagot?

Figyelt kérdés
Tudnátok linkelni, hogy miket kell vinni?
2021. szept. 28. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A 35. hét végéig dolgoztam, utána kezdtem el pakolni. A kórház honlapján, ahol szülsz, nincs lista? Vagy legalább áruld el, melyik kórház, mert van, ahova pl kell ruhát vinni a babának, máshova nem, és még biztosan van ezer más különbség.
2021. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
35.héten érdemes pakolni.youtubeon vannak maygar videok szült anyukák korházi csomagjaival ki mit visz
2021. szept. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

39. héten pakoltam be.


A kórház honlapján kell lennie listának, vagy ha van külön face csoportja az ott szülő kismamáknak, ott érdemes feltenni a kérdést.

2021. szept. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elsőnél teljesen be sem pakoltam, úgy mentem el szülni (37. héten született), másodiknál már belekalkuláltam, hogy jöhet hamarabb is a baba, ezért 35. héten már szinte teljesen készen volt, szülés előtt csak 1-2 dolgot raktam még bele a táskámba (ő is a 37. héten született). Szerintem érdemes 36. hétig összerakni, mert utána már bármikor megszülethet.
2021. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 30. hét körül kaptam kölcsön a bőröndöt, amit vinni akartam, utána kiraktam a gyerekszoba közepére, és amikor eszembe jutott valami, beledobtam. Tételesen kb a 36. héten néztem végig, hogy mit ír a kórház, akkor szépen elrendeztem benne mindent, meg kivasaltam a ruhákat. Én tettem bele pár dolgot pluszba, amit a kórház fb csoportjában ajánlottak, de nem volt kifejezetten előírás, csak praktikusság miatt javasolták. Nekem az orvos mondta, hogy 36. héttől kb legyen kész, mert jöhet előbb is, és egyszerűbb ha nem kell miatta aggódni.
2021. szept. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

1) 38. - magzatvíz szivárgás közben mielőtt elindultam volna a kórházba

2) a kiírt napon indították, előző este pakoltam össze

2021. szept. 29. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

32.héten már mindent összepakoltam.

Kórházfüggő, hogy mit kell pakolnod.

A kórház weboldalán lehet fenn van vagy vizsgálatra ha mész megérdeklődheted.

Nekem a dokim adta a papírt, hogy mit kell vinnem.

A babának is kellett vinnem popsitörlőt, pelenkát, textilpelust, popsikrémet és pelenkázó alátétet és cumisüveget mellé sterilizáló zacskót. Cumisüveg melegítő volt a szobákban ha szükség lett volna rá.

Ami rám vonatkozott az a mellszívó, hálóing egy a szülőszobára és persze az osztályra is kell így négyet vittem. Valamint a hazahozós ruha. A maszk is fontos most!

Ezenkívül kell fehérnemű, betét, törlőkendő, wc papír, zsepi, evőeszköz, pohár, sampon, tusfürdő, fésű, fogkefe, fogkrém, deo, törölközőből kettőt vittem, papucsból kettő, zokni és köntös.

Kb ennyi volt.

2021. szept. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!