Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes vagyok majdnem...

33 hetes vagyok majdnem beindult a szülés medig tudjak visza tartani ?

Figyelt kérdés
Sziasztok kórházban vagyok mert elkezdett rövidűlni a mehnyak +ctg fajasokat mutatot a baba feje is nagyon lent van csak 33 hetes vagyok meddig tudjak visza tartani volt igy valaki segítsetek nagyon félek .

2021. okt. 3. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Visza semeddig. Vissza pedig...sok mindentől függ
2021. okt. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
vissztartáson sok kismama rend időig 38-39-40. hétig kihuza ritka tul hordja
2021. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet, nagyon félni pedig nem kell 33 hetesen. Én majdnem a 36. hétig kihúztam, nem lett semmi baj. De már a 34. héten született babákkal se szokott gond lenni. Tüdöérlelö injekciót kaptál?
2021. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 hetesen, egy műtét után 4x volt visszatartásom, megindult fájástevékenység miatt. 1,5 cm méhnyakam volt, 2 cm nyitott belső méhszájjal (ezért volt a műtét). Állandó fekvéssel még 20(!) hetet sikerült ráhúzni, pedig akkor az orvosok sem láttak erre sok esélyt.
2021. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 24.hétre születtem meg és semmi bajom nincs. Ha ki akar jönni a baba úgy is ki jön. Nem lehet neki azt mondani hogy bocs maradj még egy kicsit bent.
2021. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!