Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan ti milyen házkörüli...

Várandósan ti milyen házkörüli munkát,házimunkát,meg házfelujitási,házépitkezési munkát végeztetek,szülésig?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
7 hónapos terhes voltam, amikor a baba szobáját csináltuk ketten a férjemmel. Laminált padlót raktunk le, festettem, meszeltem, lakkoztam (persze szűrőmaszkban), bútorokat cipeltem (egészséges mértékben), nagytakarítottam, ablakot pucoltam, stb. Nem volt olyan, amit ne csináltam volna meg, csak mert terhes vagyok.
2021. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
83%
Mindent. Fűnyírás, kapálás, virág ültetés, takarítás, főzés. Utolsó 2 napban csak benti munka volt
2021. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Anyósom pont úgy, mint az 1-es, aztán 1 kg 20 dkg-al megszülte férjem húgát. Mert muszáj volt ládákat emelgetnie. Miutan megszülte, már nem volt muszáj. Nekem nulla segitsegem volt a férjem kívül, elég sok dolgom volt szülésig, de van amiről lemondtam. Pl. 9 hónaposan akartam fuggonyt felrakni, de kellemetlen érzés volt, rákérdeztem neten és volt már akinek fuggonyfelrakasnal leszakadt a méhe és ennyi volt a gyereke élete. Én 7 hóig bicikliztem, akkor volt egy kis barnázàs. Nem lett baj szerencsére, de onnan kezdve óvatosabb voltam. Mai fejjel meg óvatosabb lennék és vigyàznék, mert már tudom, kit vesztettem volna el.♥️
2021. okt. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

3

Most komoly? Leszakadt a méhe mert feltette a függönyt..?

Ezt úgy hívják, lustaság.

2021. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Szüles előtti hétvégén még parkettaztam egyedül. Amúgy az utolsó napig bejártam dolgozni (ülőmunka), és minden házimunkat csináltam is. Egyébként igazán sz.r terhességem volt, végig hánytam, magas volt a pulzusom, aranyer is kínzott, aludni ritkán tudtam jót.
2021. okt. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%
Mi is házépítésben vagyunk. Mikor terhes lettem, akkor is kivettem a részem. Persze már óvatosabban és nem emelgettem 20 kilókat és nem nyujtóztam. De apróbb gletteléseket, festés, csiszolást ( maszkban!) simán megcsináltam. Már a harmadik trimeszterben vagyok, annyit nem bírok, de pl a falfestésben, parkettázásban még tudok segédkezni. :)
2021. okt. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Veszélyeztetett terhesként csak az alap háztartási dolgokat csinálom meg, azt is jó előre megtervezetten, több részre elosztva, közöttük pihenve + ellátok egy 3 évest.
2021. okt. 4. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
14%

3as, nem senkinek sem szakadt még le a méhe. Nem létezik, olvasgass biológia könyveket ha már az órákról hiányoztál valami miatt.


Mi a teljes házat felújítottuk(szigetelés, tetőcsere, parkettázás, festés stb) mindenben segítettem, szülés előtt 2 héttel lettünk kész. persze a végén már nem toltam téglákat talicskában, de a takarítást simán megcsináltam

2021. okt. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
59%
Amikor terhes lettem, akkor vettünk házat így a festéstől kezdve a takarításon át a pakolásig mindent csináltam, nyílván nem a kanapét pakoltam arrébb. 38hetesen megmetszettem az összes rózsabokrot a kertben (össze se tudom számolni mennyi van)
2021. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mi is végig építkeztünk, az elején aktívan részt vettem benne, csak azt nem csináltam, ahol nehezet kellett volna emelni vagy hosszasan erőlködni. Aztán 28 hetesen elkezdett nyílni a méhszájam (nem emiatt, hogy tettem-vettem) és onnan kezdve már csak a háztartási munkákat végeztem elővigyázatosságból, de az egyik szoba festésében azért kímélően, de segítettem, illetve a kisebb bútorok összeszerelésében.
2021. okt. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!