Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A baba mozgása hallható is?

A baba mozgása hallható is?

Figyelt kérdés
Lehet hogy hülyének tűnik a kérdés, a héten töltöm a 20. hetet a terhességemben és még nem éreztem a mozgását. Sokan ilyen kis buborékpukkanásról számolnak be eleinte mint baba mozgás és hogy összekverhető a bélmozgással ha még tapasztalatlan a kismama. Én tegnap éreztem ezt a pukkanást de ugyanakkor hallottam is, mint mikor hallatszódik a bélmozgás is. Akkor ez még nem a baba volt ugye?
2021. okt. 11. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer sem hallottam, szerintem az inkább bélmozgás még
2021. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sose hallottam olyanról, hogy kívülről hallotta volna valaki.

2 gyerekem van, egyiket se hallottam


Szerintem bélmozgás volt

2021. okt. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez aranyos :D A baba igazából nem pukkan, szóval nem hiszem, hogy azt hallottad :)

Elég korán elkezdtem érezni a magzatmozgásokat, de egyiknek sem volt hangja. Szívhangfigyelővel lehet hallani egy-egy mozgást, fülsiketítő hangot ad ki a készülék... De az sem pukkanó hang :)

2021. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi mindenkinek. :D
2021. okt. 11. 20:43
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tedd a kezed a köldököd és a pu*cid közé. (Bocsi szebben nem tudtam leírni:D). És maradj nyugiban. Mondjuk fekve. Egy kis mocorgást talán már érezni fogsz. Én a 18. heten éreztem így a bogyókánkat. 🥰
2021. okt. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
érezni lehet babát és látni is babarugdosását.hallani max szivét lehet szivhangfigyelővel.szivhangfigyelővel rugdosás érdekes hang
2021. okt. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi 5ös kipróbálom majd. 😊 Olyan jó lenne már érezni de még semmi. 🙄
2021. okt. 12. 15:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd fogod még mondani,hogy b*szki maradj nyugton odabent.. 🤣

Én kb 16.hét óta érzem,főleg ha háton fekszem.Azt nagyon nem szereti.

Mióta a hasam is kezd nagyobb lenni a hason fekvést sem díjazza (nem is hason fekszem,inkább úgy félig-meddig oldalt) egyik oldalon sem.

Ha aktívabban mozgok is sokszor mozdul,ha hirtelen ülök fel is..


Nem mondanám lufi pukkanásnak,inkább olyan..hát bakker,nem lehet leírni.Szó szerint mozog odabent valami,nagyon fura érzés.Bőr&minden alatti motoszkálás.😅

Ha megfordul az különösen furcsa és kellemetlen érzés,persze örülök,hogy mozog.


Néha talán ásít,vagy a kezét/lábát nyújtja,na az meg olyan mintha valaki odabent végigsimítaná erősebben a hasfalad.


Viszont ezzel együtt jött egy kellemetlenebb keményedés is,néha egy-egy oldalon vagy középen úgy bekeményszik a hasam,hogy felér egy kaviccsal az a baba odabent.Oldalt fekve olyankor látszik is,hogy ő hol van,egy kis dudor.

2021. okt. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen biztos fogom mondani, ezt gondoltam is. 😃 De akkor is jó lenne már érezni amit te is leírtál. 🙂
2021. okt. 14. 06:08
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy kellemes fürdő esetleg? Az is meg tudja mozgatni,vagy a meleg tenyered a hasfalon. :)

Valakinek nem igazán mozgékony a babája,vagy csak későbbi hetekben.

2021. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!