Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok vagy nem?

Csvani kérdése:

Terhes vagyok vagy nem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Szeptember 8 dikan jött meg a mensim utána most októberben 11 dikén csináltam tesztet 3 percet vártam ​megnézztem halvány pozitív lett le is tudtam fotózni.

Viszont enyhe görcsők voltak 1 hete mitha megjönne de nagyon enyhén éreztem ,a halvány pozitív teszt után másnap meg is jött,

Mindig 5 napig szokott tartani, most 4 napig tartott, de még a 4 dik nap is alig volt valami.

Tegnap es ma csináltam tesztet de negatív lett.

Nem voltam még terhes így tanácsot szeretnék kérni hogy volt e valakinek ehez hasonló tapasztalata vagy rossz lehetett az első teszt ?


2021. okt. 17. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Elindult valami de megszakadt.

Sajnos van ilyen, nem vagy terhes.

Ha vannak kétségeid, menj el a dokidhoz.

2021. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján kémiai terhességre tippelnék.
2021. okt. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kémiai terhesség. Elindult valami, csak nem tudott megtapadni rendesen, vagy valami miatt nem maradt meg. így menstruációval távozott.


Nem vagy terhes. A teszt nem volt rossz ha fotozhatoan pozitív volt, de sajnos ez előfordul

2021. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok, most néztem vissza mit írtatok,

vártam a tesztekel csináltam tesztet összesen 4 erős positív tesztem lett más,más fajtából, amiket nem reggel hanem délelőtt még délután csináltam de nem egyszere, minden nap 1 -et.


Aztan ma 3 csinaltam egyszere

negatív reggeli vizeletből ,mind a 3 negatív.


Biztos akartam lenni abba hogy nem vagyok bolond mert hogy egy hete folyamatosan sűrűbben járok WC re pisilni,


Nagyon boldogok voltunk, mert 1 évig próbálkozunk es mindig negatív lett és mikor 4 pozitív tesztek lettek most először nagyon jó érzés volt ..még csak 21 éves vagyok nem hittem hogy ilyen nehéz lesz ez, hogy szinte már a reményt is elvesztettem.

2021. nov. 15. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!