Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki terhesség alatt...

Van aki terhesség alatt “menstruált”?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnek olvasni, hasonló van velem is..

2021. okt. 19. 12:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nincs ilyen, azonnal indulj a dokihoz/terhes ambulanciára.
2021. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Terhesség alatt semmilyen vérzés nem normális. Aki azt mondja, hogy végig "menstruált" terhesség alatt az vagy hazudik vagy volt valami egészségügyi oka a vérzésének. De az meg nem menstruáció. Terhesség alatt nincsen havonta jelentkező rendszeres méhnyálka leválás. Szóval ha még nem voltál orvosnál, akkor menj el. Vérzést sok minden okozhat terhesség alatt, de mindegyik verzió orvost igényel. Nem jelent azonnal vetélést, de vigyázni kell vele.
2021. okt. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Kb 3 napig tartott, voltam orvosnál, azt mondta hogy annyira korán vagyok hogy nem lát semmit a méhen belül meg kívül sem..

Van 3 pozitív tesztem, az egyik clearblue amire 1-2 hét van írva..

2021. okt. 19. 12:29
 4/18 A kérdező kommentje:
Magnéziumot szedek, azt javasolta az orvos..
2021. okt. 19. 12:29
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ilyen korai terhességről van szó, az lehet akár kémiai is. Elindult a terhesség, de valami miatt megszakadt és pár nap késéssel megjön a vérzés.
2021. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
Menstruáltál, (már) nem vagy terhes.
2021. okt. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
terhesen télelg nem jön meg a menstruácio,menstruácio szerü az vérzés ami nagyon sok baj okozoja.utogrenst,progeszteron,amgnézium és sok magnézium sok fekvést. orvosi vizsgálatokat igényel
2021. okt. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem, a vérzés nem normális, mennyi ideje késik? vagyis akkor nem késik vagy nem értem
2021. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
5 napot késett, egyértelmű pozitív tesztjeim vannak..
2021. okt. 19. 13:00
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

Én a negyedik hónapig vérezgettem pár napig mindig az esedékes menzi időpontjában. Na nem bő, sötét, darabosan és 7 napig mint máskor.

Napi 2-3 enyhe vérzés, barnázás volt 3-4 napig. Orvos nem látott semmi okot, a baba jól volt. Olyan mintha a szervezet emlékezett volna, hogy esedékes, mert pontosan 30 naponta jelentkezett mint a menzi 🤷‍♀️

2021. okt. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!