Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykapszulat...

Utrogestan hüvelykapszulat hogy használjátok?

Figyelt kérdés

Nem ír semmit a tájékoztató. :( ami számomra nagyon meglepő, hiszen egy kúpnál is leírják, hogyan alkalmazd....


Mennyire kell felhelyezni mélyen, vagy elég ép hogy csak bedugni?


Kell utána feküdni, vagy lehet jönni menni?

Illetve bármi egyéb amire figyelni kell?



2021. okt. 20. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
34%

Nem ismerem a kúpot, de én biztos olyan mélyre tenném amennyire csak lehet. A tampon is kényelmetlen, ha csak egy kicsit van benn..

Ezért, nem kell feküdni szerintem, hiszen a záróizmok megtartják, nem esik ki.

2021. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ha már használtál hüvelykúpot, illene tudnod. Felhelyezni természetesen amilyen mélyen csak tudod. És feküdni, hiszen egyébként kifolyik...
2021. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
1-es, szerinted a vaginában milyen záróizom van?! 🤦 Vagy te pl. vissza tudod tartani a menstruációdat vagy más hüvelyi folyást?! Mert akkor valami mutáns szupernő vagy. 😀 Még intimtornával is csak erősíteni tudod a vaginában lévő izmokat, de zárni sajnos nem. Egy ilyen pici, Utrogestan méretű tablettát, ami ráadásul ugye olvad, megnézném, ki tud izomból benn tartani. 😀😀😀
2021. okt. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Fél órát érdemes feküdni utána, illetve olyan mélyre amennyire tudod.


Ne lepődj meg, sűrű sárga krémes váladék marad utána ami nem szívódik fel. Nekem 3*2 volt az adagom, rém idegesítő volt ez a fel nem szívódott sűrű zsíros cucc ami kijött

2021. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!