Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történhet meg ilyen a...

Hogy történhet meg ilyen a mai világban? (cikk lent)

Figyelt kérdés
[link]

2021. okt. 21. 09:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Azért ez nem ennyire fekete-fehér, a legtöbb esetben ha nem végzik el ezt a vizsgálatot, akkor is megszakad a terhesség ilyen elözmények mellett. Meg ha a doki nem csinált volna semmit, akkor most amiatt lenne probléma.

Érthetö, hogy az adott párnak fáj a baba elvesztése, természetes reakció, hogy keresnek valakit akit hibáztatni lehet, de ennek ellenére ez a legtöbb esetben nem reális, ahogy itt sem.

2021. okt. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Az nem derül ki, hogy miért kellett ott a helyszínen azonnal dönteni a magzatviz mintavételről.

Ha abba már belementek, abban sajnos ez benne van. Borzasztó fájdalom lehet :(

2021. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt se értem, hogy mennyivel előtte volt koronavirusos.

Már a terhesség alatt?

Vagy hamarabb?

Egyébként az első trimeszter után a vérzés az általában rosszat szokott jelenteni, esélyes, hogy a baba az amnoicentézis nélkül se maradt volna meg.

2021. okt. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi a kérdés?

A magzatvíz vagy chorionboly mintának van vételési esélye és ezt el is mondjak. A korona vírusnak a világon semmi köze ehhez.

2021. okt. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Vetélés esélye 0,03, azaz 99,07 % volt arra, hogy semmi baj nem történik. Érzed a különbséget?
2021. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sajnálom a szülőket, de azt tudni kell, hogy ilyen esetben kérünk másodvéleményt, nekünk is hagytak időt hogy eldöntsük kérünk e magzatvíz vizsgálatot, miután kértünk időt az átgondolásra.

Tudom milyen érzés, ilyenkor nagy a harag, természetes, de nem egy orvos véleményére hallgatunk hanem több orvoséra. Ha én is az elsőre hallgatok, az én gyerekem se él.

2021. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy ha itt vet valaki egy pillantást a szülőkre, akkor jó esellyel elgondolkozik azon, hogy mi más volt még a háttérben....

[link]

2021. okt. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Pont ezt akartam írni mint 7es csak nem akartam gcinek tűnni. Van egy csomó kérdés ezzel kapcsolatban, kezdve azzal hogy hol a 12 heti genetikai vizsgálat eredménye, jajj jajj, sok minden, de maradjunk annyiban hogy itt nem csak a doki a hibás szerintem.
2021. okt. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amit #1 mond, nekünk ezt el is mondták cvs előtt.
2021. okt. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is felvilagositottak hogy az amnio esetén fennall a vetélés kockazata..
2021. okt. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!