Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Femibion 2 hogyan kell szedni,...

Femibion 2 hogyan kell szedni, mikortól is?

Figyelt kérdés
Elvileg naptár szerint tegnap töltöttem a 12. hetet, viszont papír szerint kedden töltöm. És a femibion 1 vitaminom tegnap fogyott el, 2-es van itthon 1 havi adag. Hányadik betöltött terhességi héttől kell szedni a 2-est? Mert sok helyen azt olvasom hogy a 13. héttől ajánlott, de az betöltött 13.hét? Az nem gond ha 12.betöltött héttől kezdem el szedni? Lehet attól baja a babának? Mert 1 hét miatt szerintem felesleges venni még egy dobozzal az 1-esből, védőnő azt mondta lehet a 2-est szedni a 12. héttől. És azt ma kezdeném. Én főétkezéskor ebédkor szoktam be venni sok vízzel.most akkor hogyan van ez? Ebből nem lehet gond? Mert számomra nem teljesen nyilvánvaló, hogy 12. vagy 13. betöltött terhességi héttől kell szedni?

2021. okt. 25. 09:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak vitamin, nem kell ezen annyit feszulni.

Ha nem szedned is tulelned.

2021. okt. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mikor kezded el, ez egy vitamin, akár a tervezéstől kezdve is szedhetted volna, ártani akkor sem árt de ilyen szinten napra pontosan komolyan venni meg aztán főleg nem kell. Vagy hogy gondoltad, veszel még egy doboz egyest, beszedsz belőle 1 hetet, a maradékot kidobod, veszel kettest és azt szeded tovább mert akkor leszel tízenX hetes? Ez így te is látod, hogy elég nevetségesen hangzik :D
2021. okt. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan így, ez elfogyott, az következhet, nem lesz semmi baja se a babának, se neked, ha 13.0 helyett 12.5ön kezded.

Jól irja az egyes, ez csak vitamin.

2021. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%

Uramisten mennyi ostoba nő van aki még ráadásul gyereket is vállal, néha teljesen megrökönyödöm, hogy hol van a józan ész a mai világban ……

Aztán később ezek nyígnak majd, hogy milyen nehéz a gyerekkel és már nem bírja idegekkel amikor egy nyamvadt hétbe egy vitaminnál képes így befeszülni, atyám, mi lesz itt később amikor majd minden az utolsó bébiételig hónapokboz, korhoz lesz kötve a gyereknél, beáll a kék halál vagy mi?!

2021. okt. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szedheted nyugodtan,semmi bajorok nem lesz.Én meg már 14 hetes vagyok,de a hétre még van az 1-esből,a 2-est majd utána kezdem,ha ez elfogyott.Nem kell túlparázni,ez csak vitamin,van aki nem is szed semmit.
2021. okt. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ez nem ostobaság, csak volt olyan ismerősöm akinél gondot okozott.. sajnos. De úgy látszik kérdezni sem lehet, a mai világba. Nem kérdezném ha tudnám, meg senki nem lát bele a szervezetébe, melyik vitamin van túladagolva. Ugyanis ebből is hallottam volt akinek lett problémája terhesség alatt, pl sok C vitamintól kiütés, stb... És igen aggódok, mert nem lehet tudni mikor alakul ki a babánál betegség, én tavaly elvesztettem a 18 hónapos fiamat, meg kellett szülnöm. És én figyelek igen is miből mennyit viszek be a szervezetbe, és mikortól. Lehet ez valakinek beteges, hát istenem... De én az olyan nőket ítélem el akik terhesség alatt isznak, dohányoznak, azt se tudják mi az a vitamin, stb... Plusz koffein, valaki még drogokon is él... Grat!!! Na az olyanoknak nem kell gyerek, nem az olyanoknak akik pontos étrend szerint, vitaminokon gyümölcsökön élnek... Mert nem szeretnék úgy járni mint tavaly, bár akkor is mindent be tartottam, és kedves utolsó válaszoló, ez nem ostobaság, csak anyai aggódás... De köszönöm a válaszokat
2021. okt. 25. 09:21
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gyártók tudnák mennyi problémát okoznak a számozásaikkal... :D :D

Ez csak vitamin. Egy táplálékkiegészítő, amit vagy szedsz, vagy nem. Nem gyógyszer és ne garancia az egészségtől kicsattanó gyerekre. Nem fog ártani a babának az sem, ha nem szeded, de az sem, ha az 1-es helyett a 2-est szeded végig.

Nyugodtan vedd be mostantól a 2-est.

2021. okt. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírtam, *18 hetes terhes voltam akkor
2021. okt. 25. 09:23
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg vegyél egy levelet egy hét miatt,szedd, aztán 13. Héten kezdd el a 2.at... ha igy kiakadsz, mi a kérdés?

NORMÁLIS esetben semmi nem múlik 2 napon, de ha a lelki világodnak jobb, akkor szedd a betöltött héttől, csak nem értem, miért kérdezed, gond-e, ha azt írják, nem gond meg kikéred magadnak...

2021. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor tehát nem lesz gond belőle. De eléggé nem nyilvánvaló némelyik gyógyszer vagy vitamin adagolása. Ennyit akartam tudni, szép napot mindenkinek! :)
2021. okt. 25. 09:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!