Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, ma egész nap...

30 hetes vagyok, ma egész nap szúrkáló érzést érzek a hüvelyemben, de egészen kívül. Elég kellemetlen érzés. Lehet hogy valami fertőzés?

Figyelt kérdés
2008. dec. 12. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azt érezheted, ahogyan a medencecsontod kezd tágulni. Ez néha elég kellemetlen tud lenni. A csontjaid így készülnek fel a szülésre. Ha fertőzés lenne akkor az valószínűleg folyással járna, és inkább marna, csípne.
2008. dec. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehetséges. Vagyis remélem hogy nem fertőzés. Olyan érzés hogy egyszer belenyillal ami tart 2 másodpercig majd elmúlik és 1 percen belül jön a következő, de nem belül érzem, hanem kívül és mintha a kisajkakra is kiterjedne.
2008. dec. 12. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen a végefelé. Állandóan éreztem a hüvelyem és néha bele is nyilalt. Szerintem csak a tágulás + lehet, hogy elkezd leszállni a pocid :)
2008. dec. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!