Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet kapni otthon végezhető...

Lehet kapni otthon végezhető baba neme tesztet?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tud valamit?

Illetve ha nem valaki tudna nekem linkelni egy baba neme vérvételes vizsgálatot? Én sehol nem találok.. Hátha viszonylag olcsóbban is megcsinálják 200.000 Ft helyet… én azért reménykedem



2021. okt. 26. 12:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak..


Tényleg ne vállalj több gyereket.


Nincs ilyen teszt.

2021. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
78%

Én is rögtön rá asszociáltam.

200 ezerért is ha megcsinálják a betöltött 12. hét után mondják el pont emiatt.

Az ilyen löttyös tesztek pedig nem megbízhatók, láttam ahol a hasonlító csíknál teljesen egyezett mind a kettővel, attól függ épp melyik elé tetted, önállóan meg teljesen más színe volt.

2021. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Jézusom! Ez nagyon durva… én pusztán csak kíváncsi voltam de persze megvárom akkor az uht annyira nem sürgős a dolog köszönöm a válaszokat :) elkeserítő hogy vannak ilyen emberek :(( Szívből sajnálom azt hogy ilyenek léteznek mások pedig küzdenek azért hogy lehessen gyermekük….
2021. okt. 26. 13:14
 4/20 A kérdező kommentje:
Bocsánat de most teljesen kiakadtam. Egy lélek választotta őt és ezen múlik neki hogy vele maradhasson vagy sem? Jó most terhesen amúgy is túl érzékeny vagyok de komolyan itt bőgök mióta elolvastam ezt…
2021. okt. 26. 13:19
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Bocsi én nem akartalak megbántani de elég egyértelműnek tűnt hogy ugyanaz a személy tette fel a 2 kérdést. További boldog babavárást. 1es voltam.
2021. okt. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Komoly, nemhez kötött betegség lehetősége esetén megmondják hamarabb, de ha semmiféle egézségügyi indok nem áll fent, akkor leghamarabb a 12. héten.
2021. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Én is bocsánat, én is egyből azt hittem, hogy ugyan az a kettő kérdező, annyira egymás után jött a két kérdés :D Boldog babavárást :)))
2021. okt. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Szia semmi gond igazából lehet rosszul tettem fel a kérdést. Nekem megsem fordult a fejemben hogy létezhet egyáltalán ilyen felfogással ember.. Első terhességem még csak ismerkedem a dolgokkal és kíváncsi voltam. De nekünk teljesen mindegy a férjemmel hogy milyen nemű a kisbabánk csak egészséges legyen.

A kérdésem onnan fakadt hogy voltunk genetikain és valaki félre informàlt hogy a kombi tesztből kiderül a baba neme majd mondták hogy az a 200 ezres csomagba tartozik és elkezdtem leskelődni hogy vajon mindenhol ilyen drágák ezek?! De akkor meglepi lesz a kövi uh-ig :) Köszönöm a válaszokat.

2021. okt. 26. 13:30
 9/20 anonim ***** válasza:

Tudtommal itthon nincs ilyen jellegű teszt önmagában.

Külföldön van a Sneak Peak, amit nagyon sokan csináltatnak. Elküldik a készletet, megcsinálod a lépéseket és visszaküldöd nekik a laborba. 7 hetes kortól csinálják.

Gyanítom ide nem küldenek, de belinkelem az oldalukat és át tudod böngészni.

[link]

2021. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Itt ha jól értem 75 ezerért is megmondják:

[link]

2021. okt. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!