Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj, hogy nem reggel csináltuk...

Baj, hogy nem reggel csináltuk meg a tesztet?

Figyelt kérdés

Szóval, a lényeg az lenne, hogy a barátnőmnek már 5 napja késik a menstruációja és így arra jutottunk, hogy csinálunk egy terhességi tesztet.

Viszont a teszt nem a reggeli vizelettel, hanem egy dél körülivel lett megcsinálva. A teszt ugyan negatív lett, de aggódom, probléma-e hogy nem reggel készült...



2021. okt. 31. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

5 napos késésnél, szabályos ciklus esetén ki kellene mutatnia. Sok dolog befolyásolhatja a ciklusát.

Ha továbbra sem jön meg neki, csináljátok pár nap múlva egy reggeli vizelettel tesztet.

2021. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Reggel magasabb a hormontartalom. Pár nap múlva ismételjétek meg, ha addig nem jön meg neki.
2021. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg már ki kéne így is mutatnia, de pár nap múlva inkább csináljatok egy reggelit is.
2021. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem reggeli a teszt, akkor arra kell figyelni hogy ne igyon sokat teszt előtt.
2021. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az utóbbi kérdéshez kapcsolódva:

Az mennyire baj ha előtte megivott kb 3-4deci vizet? És rá 1 órával ment el megcsinálni?

2021. nov. 1. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:
5 napos késésnél ez már nem mérvadó.
2021. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem 5 napos késésnél délutáni vízeletből lett 2 nagyon erős pozítiv tesztem. A 2 tesztett sem egyszerre csináltam mikor az egyik pozítiv lett a másodikat egy fél óra elteltével csináltam még később és az is erős pozítiv lett 🙂
2021. nov. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek. Ma reggel megjött neki.
2021. nov. 2. 15:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!