Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltatlan kismamaként milyen...

Oltatlan kismamaként milyen az ellátás jelenleg?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, 2 hét múlva megyek az első vizsgálatra! Kicsit félek, mivel szemmel láthatóan ördögtől való dolog lett az oltatlan ember! Semmiféle vitát nem szeretnék! Azoktól kérdezem akik oltatlanként járnak terhesgondozásra!?

2021. nov. 2. 15:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ezt senki nem tudja, előre mert ahogy sulyosbodik a járvány úgy lesznek valószínűleg további szigoritasok, tehát lutri most bármit is mondani, de az szerintem fix hogy maganorvoshoz lehet menni oltottan, oltatlanul is
2021. nov. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
94%

Én magánorvoshoz mentem, kutya nem kérdezte meg, hogy be vagyok e oltva, párom is bejöhetett az ultrahangra. (ő sincs beoltva)

Államiban passzolom, mi minden magánban fogunk végigcsinálni.

2021. nov. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
55%

Mi lenne? Eddig is ellátták a terheseket, és eddig se köpték le azt, aki nincs beoltva.

Nálunk minden ugyanúgy működik, csak látogatási tilalom van, plusz felvételkor Ag gyorsteszt. Elektív császár esetén előtte nap PCR és aznap Ag teszt. De igazán hasznos lenne, ha beoltatnád magad, mert amúgy eléggé gyűlnek a covidos terhesek.

2021. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
66%
Igen, valószínűleg így lesz hogy egyedül maszkban, ennyi
2021. nov. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
41%
Elfogadást fogsz kapni, tiszteletet kevésbé. Érdemes filózni rajta, hogy miért.
2021. nov. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
60%
Minimalista. Mehetsz egyedül a kötelező vizsgálatokra amiket pár perc alatt megcsinálnak és már zavarnak is ki, hogy a lehető legkevésbé érintkezzenek veled. A gyerek apja nem mehet be egy vizsgálatra vagy uh-ra se.
2021. nov. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
81%
Amit fent írtak az ugyanúgy vonatkozik az oltott kismamákra is. Én a harmadik trimeszterben oltattam be magam augusztusban, nem volt más az ellátás mint előtte. Apuka nem jöhetett velem a vizsgálatokra, maszkban kellett lenni, és szülésnél gyorstesztet csináltak mindkettőnknek. A védettségit soha nem kérték tőlem.
2021. nov. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%

Ugyanúgy ellátnak, de készülj fel, hogy mindenhol igyekeznek majd szabadulni tőled amilyen gyorsan csak lehet, alkalom adtán szükséges lehet PCR teszt is amiért majd nyúlhatsz a zsebedbe, pl az ajánlott fogorvosi vizsgálatnál, ha olyan a védőnőd pl akkor simán bunkózni fog veled, ahogy a személyzet is ha államiba mész. Apa ha szintén nincs oltva akkor sehova sem mehet majd veled de még szüléshez is friss PCR teszt kell majd ami nem régebbi 48 óránál, vagyis költséges kör lesz az utolsó pár hét. Arra is készülj fel, hogy lesz olyan aki majd téríteni kezd, esetleg beszól, hogy jó lenne oltatni.

Ezeket pedig fogadd el, a te döntésed következményei lesznek, edd meg amit főztél, nem szeretnék itt sem meg sehol sem nyivákolást hallgatni mint ahogy a társaid szenvednek úton-útfélen, mert rohadt fárasztó.

2021. nov. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
62%
9es nálunk teljesen máshogy viselkednek az oltott mint az oltatlan kismamákkal.
2021. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Miért kedves utolsó kinek képzeled magad, hogy idézzelek "nem szeretnék" nyivákolást és stb... baromságok?? Feltettem egy kérdést, semmi bántó szándék nélkül és jöttök az ellenvéleményetekkel nem is akármilyen stílusban?? Még is kik vagytok ti???? Vagy itt élitek ki amit a hétköznapokon magatokba tartotok? Kurvára leszarom, hogy oltott vagy oltatlan vagy!!! Nehogy már jogotokban álljon ócsárolni vagy eldönteni lehetek anya vagy sem!
2021. nov. 2. 17:29
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!