Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mit tegyek?

Gyak.kérd. kérdése:

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most vagyok 33hetes terhes és elmentem a nőgyógyászhoz mert sokat keményedik,görcsöl a hasam és nem tudom eldönteni,hogy a nyákdugóm megy el darabokban napok óta vagy fertőzésem van e,erre annyit tesz,higy szedjek magnéziumot meg felírt hüvelytablettát úgy,hogy az előző terhességem vége komplikált volt mert másfél hónapig voltam koraszülés veszélye miatt visszatartáson és ugyanígy görcsökkel kezdtem nyírni 32hetesen 2ujjnyira .Meg sem vizsgált,hogy minden rendben van e odalent .Azért aggódom

2021. nov. 3. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is bevalt a magnézium, max menj magán dokihoz ha ennyire zavar és kérj masodveleményt.
2021. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez szörnyű, felháborító hozzáállás mi az hogy meg sem vizsgál? Futás gyorsan egy másik orvoshoz!
2021. nov. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Másik orvos, mintavétel, tenyésztés. Egy felszálló fertőzés el tudja indítani a szülést, ahhoz pedig még korán volna.
2021. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%

Semmiképp ne használd a tablettát, amíg valaki azt nem mondja.

Nekem a nyák dugó 2 héttel távozott a szülés előtt. Még az is lehet hogy nálad is ez távozik épp. Fertőzés esetén érezned kell tünetet, például viszketést ha gomba. Bakteriálist nem tudom milyen..

2021. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt nem mondja = rendes vizsgálat után orvos.
2021. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincsennek tüneteit csak a görcsök,keményedések nincs viszketés sem ezért gondolom azt hogy nem fertőzés
2021. nov. 3. 21:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!