Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kavezacc szeru barnas folyas?

Kavezacc szeru barnas folyas?

Figyelt kérdés
6hetes terhes lehetek dokim csak 2het mulva tud fogadni. 1 hete barnazok. Azt mondta ne foglalkozzak ha nincs eros gorcs . Tegnap ota apro pici szemcsek vannak benne mint kb a kristaly cukor,de csak 2-3. de ha szetnyomom eltunik. Kerdesem az lenne ha mehen kivuli lenne a terhessegem akkor azokat a szemcseket szet lehetne nyomni?
2021. nov. 7. 04:00
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
A surgosseggi nogyogyaszattol mar a gyomrom is gorcsbe randul. En alapbol panikbeteg vagyok es hipochroander. Xanax 0.5 szedek napi 3x. Semmim nem faj nem gorcsol.
2021. nov. 7. 09:29
 12/53 anonim ***** válasza:
87%
En is panikbeteg vagyok és a 3x1 xanax lofingot nem ér rá, normális kezelés kéne. És ha gorcsbe randul a gyomrod ha nem, ez van. Mi lesz ha bármi történik később? Rafogod hogy panik van és nem mész be, kockaztatva a gyereked és a, saját magad egészséget? Mindig találsz majd kifogast. Ismetlem, én is panikbeteg vagyok. De a gyerekem miatt akkor is megoldom ha kell.
2021. nov. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg minek tetted fel a kérdést ha utána úgyis van kifogasod a válasz ellen?
2021. nov. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
84%

Mi a f@sznak neked gyerek, ha az első adandó problémánál megfutamodsz?

Nem elég fontod neked az a bab, hogy bemenj a sürsősségire? Valamit úgyis látnak, de legalább megnyugodnál, hogy nem méhen kívüli terhesség. Ha meg az, akkor azonnal megműtenek, mert abba bele lehet halni.

2021. nov. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
80%
14 ugyanezt írtam de csak kifogást keres hogy panikbeteg 🤷‍♀️
2021. nov. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom megérteni ezt, de komolyan! Komolyan inkább az kelt benned feszültséget, hogy bemenj az ügyeletre, mint az, hogy elveszítheted a babádat, sőt, keddig méhen kívüli esetén akár a saját életedet is?!

Embereld már meg magad, könyörgöm. Erre a viselkedésre még a “pánikbetegség” sem mentség.

2021. nov. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Mivel itt nem kapott a számára jó választ ezért inkább lelep😂
2021. nov. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
34%

Én ezeket a letorkollásokat sem tudom megérteni, mégha a tartalmukkal egyet is értek. Nyilván a kérdező felmérte, hogy szerinte mennyire súlyos a helyzet és úgy döntött ráér keddig. Illetve beszélt orvossal is. A felelősség az övé a döntése miatt, nem kell itt még 6-ot belerúgni.

Én bemennék az ügyeletre. Ő nem. Áldásom rá, ettől még kívánom hogy rendben legyen ő és a baba is.

2021. nov. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
76%
A kérdező nem tudja optimálisan felmérni a helyzetet a szorongása miatt.
2021. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
85%
Ez marhaság. Írtam hogy én is panikbeteg vagyok, azt is, írtam hogy arra nem a xanax a megoldás plane most ha terhes. Gyanitom egy épkézláb kezelest nem kap mert akkor nem a xanaxot kapkodna be rá. És akkor ha meg tudom hogy ez van, akkor nem vállalok gyereket. Engem kezelnek vele rendes gyógyszerrel ami nem árt a babanak sem, és tudtam mikor teherbe estem hogy mit vállalok.
2021. nov. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!