Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korona virusos terhesen???

Korona virusos terhesen???

Figyelt kérdés
Sziasztok 29 hetes terhes vagyok.5en lakunk egy hazba es egyikuk koronavirusos lett.Amint pozitiv lett a tesztje osszepakolt es elment amig nem lesz negativ tesztje de most nagyon felek mi van ha megfertozott minket?Volt valaki korona virusos terhesseg alatt?Ha igen mi tortent?

2021. nov. 9. 17:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Figyi, az hogy te viseled abból nem lehet következtetni abból, ahogy mi viseltük. Itt a spektrum az utólag tudod meg a tesztből, hogy az voltál, a 2 hét durva náthán át, az úgy kapták ki belőled a gyereket a covid osztályon-ig bármi lehet.
2021. nov. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
29 hetes vagy, simán beoltathattad volna magad a 12. hét után. Miért nem tetted?
2021. nov. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Be szerettem volna!Terhessegem elott.Terhes lettem igy nem szerettem volna hanem szules utan.
2021. nov. 9. 17:51
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

"Igy nem szerettem volna".

Miért nem? Mert már bizonyították, hogy az oltás teljesen veszélytelen a terhesekre, ellenben a covid fertőzés rizikója sokkal nagyobb, mint nem terhesekben?

Van, aki megússza egy náthával, nem egy kismama meg belehalt.

2021. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Az adóosztályos kolléganőnk peches volt, 37 éves, ikerterhes :( Neki még nem volt lehetősége oltásra, neked lett volna...
2021. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%
tezteljenek egész házat is.nem kaphatad el.elkaptad ráoltani veszélyes
2021. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%

Attól függetlenül, hogy az első trimeszter után tényleg felvehetted volna az oltás(oka)t, valljuk be, hogy (szerencsére) a tragikusan végződő esetek vannak kisebbségben, a többség azért gond nélkül átvészeli a covidot még kismamaként is. Nyilván annak nagyobb a hírértéke, és szajkózzák mindenhonnan, ha valami tragédia történik egy kismamával vagy a babájával, a sok hamar-könnyen gyógyuló vagy épp tünetmentes várandósokról nem igazán szólnak a híradók.

Szerintem ne pánikolj, amíg nincs gond, emeld meg a C és D vitamin adagodat, aztán majd úgyis kiderül.

2021. nov. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
45%

Esély van rá, de nem sok


Oltás parti vagyok, ennek ellenére 2 ismerősömnek volt oltás utáni közepidős vetélése ,szövettani igazolta, hogy az oltás miatt ..ui.: nem pánik keltés, utána lehet olvasni az okoskáknak

2021. nov. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
“Szovettan igazolta”. Azt ugyan megis hogy? Szivesen megnezek egy ilyen szovettant.
2021. nov. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%
8-as: ilyen vádakat forrásmegjelöléssel illik közölni. Egyébként nem több, amit írsz, mint egy nőklapja café-s helykitöltő pletyka.
2021. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!