Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magas vérnyomás indok a...

Magas vérnyomás indok a császárra?

Figyelt kérdés
29 hetes vagyok, 1 hete ingadozik a vérnyomásom, ma védőnőnél 140/89 volt pulzus pedig 123. Itthon mértem volt,hogy 130, de mértem 141/90-et is. Első terhességemmel súlyos hipertóniával kezeltek, nem írtak ki császárra, pedig szülőszobán is magas volt. Most van dokim, akihez minden hónapban járok terhes gondozásra.
2021. nov. 9. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
De szülni nem nála fogsz. Amúgy nem indok.
2021. nov. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha ügyeletes lesz akkor nála fogok szülni! Ha nem akkor nem, mivel nem jöhet be az orvos nagyon jól tudom.
2021. nov. 9. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Ez még belefér az alsó határba.


Indok maximum akkor ha tartósan 150/100 vagy 160/100 van a vérnyomás, és a babának sem jó.

1-1 kilengés semmi. Ha tartós és ne adj isten társul mellé a toxémia többi tünete, akkor kell császár.

2021. nov. 10. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%

170/100-as vérnyomással szültem az elsőt és nem császárral. Toxémiám is volt mellette. SZTK.

A másodikkal már alapból szedtem a vérnyomáscsökkentőt.

Nem indok egyébként. Fogadott orvossal.

2021. nov. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen értékkel még nem indok, de sajnos várható, hogy ez feljebb fog még menni a terhesség előrehaladtával. Ha tartósan magas, akkor lehet indok császárra, hogy ne terheljék feleslegesen mégjobban a szervezetet a szüléssel, amiből esetleg nagy baj is lehet.
2021. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csa akkro császár vérnyomás,ha tartosan magas ésn megy lejeb.szüléskor magas
2021. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!