Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge menses 1,5 napig.. 2...

Rozsaramika kérdése:

Gyenge menses 1,5 napig.. 2 nap múlva halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
1,5 napig nagyon gyenge mensesem volt amit furcsállottam főleg hogy közben hasszurka,derékfájdalom. Csináltam egy tesztet ami pozi lett. Másnap reggel egy minivel halványabb volt de látszik a csík.Középidő óta folyamatos hasgörcsölgetés,derékfájás,hasszúrka. Kinek mikor mutatott két csíkot a teszt? Reménykedhetek még?
2021. nov. 11. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor voltak ezek a tesztek? Szerintem csinálj 2 naponta, ha halványodik vagy eltűnik, valószínű, kémiai, de ha erősödik, felkeresnék egy dokit.
2021. nov. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tegnap és ma reggel volt a két teszt.
2021. nov. 11. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt, és eléggé ingadozott, hogy erősödött vagy gyengült a második csík. De minden rendben volt, van baba. Szerintem ez eléggé teszt függő is. Mivel teszteltél?
2021. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, kétszer is. 2 napos menszesz, és halvány pozitív teszt. Azóta már 6 éves az egyik lányom, 5 hetes a másik. Én csak egy tesztet csináltam, utána pedig orvoshoz mentem.
2021. nov. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Facelle. Azt mondja a természetgyógyászom hogy korán teszteltem.... :/ nem tudom szerintem most pár napig nem tesztelek
2021. nov. 11. 17:25
 6/8 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha baba lenne... májusban volt egy vetélésem 7hetesen :(
2021. nov. 11. 17:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Korán teszteltél, sajnos ilyenkor még bármi lehet, de a bármiben az is benne van, hogy minden rendben van. Próbáld elterelni a gondolataidat és megnyugodni, azzal tehetsz a legtöbbet a babádért. Szurkolok neked, hogy minden rendben legyen! Mesélj majd, ha lesz valami fejlemény. :)
2021. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) mindenképp írok

Az a terv hogy szombat vagy vasárnap reggel teszt...nem tudom melyik nap lenne jó...vagy jövő hét ?!?

2021. nov. 11. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!