Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet így táplálkozni terhessé...

Lehet így táplálkozni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos több ételintoleranciám van (nem allergia), de sajnos képtelen vagyok követni egy olyan étrendet, ami ennek megfelel, tehát mindent eszek, nekem puffadást és a normálisnál hígabb székletet okoz, néha hasmenést, de ezzel együtt tudok élni. Viszont azon gondolkoztam, hogy terhesség alatt árt a magzatnak, ha nem zárom ki azokat az ételeket az étrendemből, amikre intoleráns vagyok?

2021. nov. 11. 21:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, észre sem veszi, esetleg a kuruttyolást.

Ez a te reakciód, ami nem normális. Hozzá nem jutnak el úgy a dolgok mint a te emésztésedbe. Szóval még ha esetleg hajlamos erre, akkor sem kell félned.

2021. nov. 12. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb nem szívódnak fel a tápanyagok a beleidből 🤷‍♀️

Hogy ez mekkora probléma, azt mindenki döntse el maga. A magzatot a szervezeted igyekszik ellátni mindennel, akár a te károdra is, úgyhogy azt nem gondolnám, hogy neki ez árt. Számtalan baba megszületett már úgy, hogy az anyjuk rengeteget hányt a terhesség alatt. Ez sem lehet rosszabb annál, ne aggódj. De az furi, hogy a saját egészséged ennyire nem érdekel, pláne most, hogy édesanya leszel 😣 Én is ugyanebben a cipőben járok, és inkább kértem segítséget, hogy mit csináljak, mert tudom, hogy az ételintolerancia annak a jele, hogy a beleim épp nem a kicsattanó egészségükről tesznek tanúbizonyságot. Aminek következtében egy idő után nem az ételintolerancia lehet a legnagyobb problémám.

Nem az én dolgom, nem azért mondom. Eszemben sincs beleszólni, természetesen étkezz, ahogy jónak látod. Jó egészséget neked és a babának is.

2021. nov. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
orvos vagy szakember mit mondot neked, erről? baja nem lesz, baba elveszi ami neki kell
2021. nov. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!