Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hiába foglalom el magam,...

Hiába foglalom el magam, akkor is megőrülök a várakozástól?

Figyelt kérdés

A napokban derült ki hogy terhes vagyok, 6! éve próbálkoztunk.

Most úgy érzem megőrülök a várakozástól, azóta hogy megtudtam, minden perc egy évnek tűnik.

Dolgozom és itthon is folytatom a szokásos tevékenységeimet vannak hobbijaim, vannak programok betervezve a következő hónapokra. Mégis csak ezen jár az agyam, szinte már fáj a várakozás, türelmetlenség.

Volt még így valaki, hogy hiába volt elfoglalt, csak ezen járt az esze és türelmetlen volt? Mit tudok még tenni?


2021. nov. 14. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy voltam sajnos nem nagyon múlik el ez az érzés 😅

Vége felé mikor már a ruhákat válogattam, rendezgettem a szobát, összeraktam a szekrényt stb. akkor volt az a kis jóleső, belefeledkező érzés, az olyan kielégítő volt, hogy ezzel foglalkozhatok, és hogy mi az oka :) Különben én is nagyon türelmetlen voltam. De különben majd magától jobb lesz később, most még nagyon friss nagyon be vagy sózva, majd beleszoksz és könnyebb lesz várni, a programok is segíteni fognak. Esetleg nézz jó filmeket /sorozatokat, azok is jó figyelemelterelők.

2021. nov. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudom, nekem csak az tűnt fel hogy most lett pozitív a tesztem és hopp, már 17+3
2021. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és Gratulálok sok boldogságot!! 🤞 😊
2021. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így éreztem magam, a lepisilt tesztnél már előre elképzeltem az egész életünket. :D Nekem is úgy tűnt, hogy az örökkévalóságig tart már a terhesség és sose szülök meg. Ami segített, hogy készültem mindenre. Szülés, babaápolás, mindenféle lehetséges forgatókönyv. Minden, aminek köze volt a babákhoz, azt bújtam a neten. Persze nem mondtam senkinek, mert kicsit megszállottnak éreztem magam, de jó érzés volt készülni. Aztán amikor már nem volt sok hátra és legalább mozgott minden nap, akkor valamivel jobb volt, mert tudtam, hogy már csak egy kis idő van vissza. Szóval ha jobb nem is lesz, de nem vagy egyedül. És vigasztaljon, hogy előbb vagy utóbb, akárhogy is tűnik, de meg fog születni. Gratulálok! :)
2021. nov. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, hamar el fog telni. Gyorsan mennek ám a hetek, aztán csak azt látod,hogy mindjárt szülsz.
2021. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

12.heti genetikai után múlt el ez az érzés.


Most 16hetes terhes vagyok és már sokkal nyugodtabb, mostmar csak izgatottan várom a továbbiakat de nyugodtabban

2021. nov. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első vizsgálatig én is így éreztem magam. Utána a 12. heti uh-ig azon izgulatam, hogy minden rendben legyen továbbra is, legyen szívhang, majd lefordultam a székről még a váróban az utolsó percek is űgy vánszorogtak, hogy alig hittem el... Azóta meg már megint elreppent két hét és csak kapkodom a fejem, hogy már a 14. hétnél járok. Mostmár sokkal nyugodtabb vagyok. Sokat segít, hogy már merek tervezni, illetve már mindenki tud róla a környzetemben, így nem kell titkolózni. :) Sokkal pozitívabb, vidámabb vagyok, már a rosszullét is hullámzó, nem állandó.
2021. nov. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elkezdtem akciós vagy ingyen babacuccokat keresni.repul így az idő.
2021. nov. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy telt a szülés és a terh8? Mivel foglaltátok le magatokat?
nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!