Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Puha méhszáj és egy ujjnyira...

Puha méhszáj és egy ujjnyira nyitva, mennyi lehet még hátra?

Figyelt kérdés

37+6 vagyok már görcsölgetek elég gyakran napi szinten. December elsejére vagyok ki írva.

Ti kismamák hogy vagytok?valaki esetleg Dec 1. ?? :)



2021. nov. 17. 02:44
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Ez mindenkinek más, nekem nagyon tág, az orvos azt hitte már szültem párszor pedig csak az első volt… Szülés előtt pár nappal brutális hal és sajt szagú lettem ott lent és teljesen begyulladt gyennyes lett és elviselhetetlen volt a bűz,ilyen fájdalmat még nem éltem át..2 hónappal a várt előtt szültem. Katasztrofális vagyok lent, a férjem el is hagyott. Mindenkép császározz
2021. nov. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3 ujjnyival is még 2 hét volt mire megindult a fiam.


Méhszáj érték alapján nehéz megmondani. Maximum akkor, ha 3 ujjnyinál nagyobb, akkor már biztosan szülsz. A szülés megindulás több tényezős.

2021. nov. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Út isten első...egy kezeletlen bakteriális fertőzés miatt indult be a szülésed 2 hónappal előbb. El kellett volna menni orvoshoz, amint érzékelted a tüneteket és felírt volna gyógyszert, hogy a bacik ne érjenek el a magzatburokig, hogy emiatt megrepedjen. Amúgy meg, a te bajod mégis hogy jön a kérdező kérdéséhez? És a császár? Mi köze van a császárnak a kérdéshez?
2021. nov. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

1es. Na én az ilyennek élből elvenném a babáját... ha magadat ennyire leszarod, mi lesz a gyerekkel?!

Hogy jártál dokihoz, hogy ez nem tűnt fel?!

Épeszű ember ilyenkor alapbol elmegy orvoshoz. Itt nagyon nem a csaszar lett volna a megoldás, hanem a fertőzés kezelése. Jóhogy a baba nem kapta el...



Amugy kérdező.

Nekem a 17.héten már 1 ujjnyira nyitva volt a méhszáj. Úgy a 36.hétre el is kezdett puhulni, ott már 2 ujjnyira nyitva voltam.

39+2-re szültem :)

2021. nov. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mennyire tágultál ki?mikor szültél?
2022. ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor szültem 10 ujjnyira voltam kitágulva.

2021 December 2.án simán szültem szültem. Nem volt könnyű. 3730gr és 52cm

A babó már 5 hónapos lesz🥰🥰🥰

Sok erőt és egészséget a kismamáknak s babáknak❤

2022. ápr. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!