Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen(5-6 hónapban)oltás...

Terhesen(5-6 hónapban)oltás nélkül ti mennétek külföldre 3 hétre vakáciozni télen ?

Figyelt kérdés

2021. nov. 18. 11:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem (oltás hiánya miatt)
Nem (terhesség miatt)
60 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
attól függ, hova
2021. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Az se biztos hogy még ki fognak engedni. Ausztriában már szállodába nem engednek be csak oltva vagy friss negatív pcr teszttel
2021. nov. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesség nélkül sem, sőt három oltással sem. Most nem ideális sehogy sem. Arról nem beszélve, hogy a gyerekek még opcionálisan sem oltható korúak.
2021. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
járvány nem lene,akkor mehetnél. Ausztriába és németországba oltatlanok vendéglőbe,hotelbe,szállodába,vendégláto helyekre nem mehetnek. csak oltotak és negativ pcr tesztesek mehetnek. nehéz lesz kimenetel, nem biztosh ogy haza tudtok jönni
2021. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Még oltva sem. Járvány van. A kőrnyező országokban már szigorítások vannak, csak itthon lazázunk.
2021. nov. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, oltott kismama vagyok, de így sem kockáztatnék. Ez most nem az az időszak, hogy vakációzgassunk szerintem. :)
2021. nov. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én oltott kismamaként nyáron nem mentem, amikor sokkal kisebb volt az esély a fertőzésre. Most eszembe sem jutna. Persze majd most biztos jönnek, hogy jaj rettegek, de inkább rettegek itthon mint a kórházban a lélegeztetőn.
2021. nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen amúgy simán, most a covid miatt nem terhesen se.
2021. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ az úticéltól. A lakóhelyemtől max.1 órás autóútra lévő falusi szálláshelyre, kicsi panzióba simán elmennék. Valami kunyhóban az erdő szélén elég kicsi valószínűséggel kapod el a covidot. Nagyobb távra, zsúfolt helyre viszont nem mennék.
2021. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!