Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatánál a szegycsonttal...

A magzatánál a szegycsonttal probléma?

Figyelt kérdés

Genetikai ultrahangon ezt írták a papíromra:

22x2,2x4,5mm-es sternum a szokottól eltérő,intenzív echoszerkezettel ábrázolódik.

Ez mit jelent? Mert az orvos sem tudott vagy nem akart magyarázatot adni rá. Jhéten megyek a saját orvosomhoz,addig sík ideg leszek így..

Neten nem találok róla semmit! :((


2021. nov. 19. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Mekkora a magzat?
2021. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez esetetekben mit jelenthet, de sokféle szegycsont rendellenesség létezik sajnos. 3D ultrahang képen is megfigyelte? Szívvel minden oké? Csináltatok valami genetikai tesztet korábban? Az adhatna most kis reményt ha az rendben volt.

De egyébként nagyon szorítok hogy ne legyen baj!

2021. nov. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj,bocsánat lemaradt,hogy 25 hetes vagyok.

4D-s ultrahangon nézték.

12 hetesen csináltattam Nifty tesztet,az jó lett.

Viszont azóta van minden.. elsőnek a szive bal kamrájában találtak meszesedést ami mint kiderült nem jelentett semmit halványodik el. Aztán sok magzavíz,ott cukorterhelés torch vizsgálat minden okés,következőnek már normális volt a viz.. most meg ez..

Már teljesen kivagyok.. :((

2021. nov. 19. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:

Már inkább el sem mennék egy ultrahangra sem..

És akkor hozzáteszik ne idegeskedjek,amúgy a baba normálisan fejlődik.. jahh hát köszi.. tisztára megnyugodtam.. egy órán át nézték most.. de nem tudtak mit mondani rá mi lehet ez.

2021. nov. 19. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ölelést neked! Nem tudsz valahova gyorsabban elmenni vizsgálatra? Így ki fog nyirni az ideg.:(

A niftyt most néztem hogy azért sok gyakori rendellenességet kiszur. Szóval bizhatsz abban hogy nem lesz gond! Lehet csak egy ritka anatómiai variáció a szegycsont-elteres a kisbabadnal, tehát egészséges.

Legjobbakat kívánom neked! Olyan rossz így az egész elhiszem, mert ha már észrevesznek valamit legalább magyaráznak meg hogy ne teljes stresszben maradj.

2021. nov. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, kiderült azóta hogy mi a helyzet?
2021. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Sajnos nem.. jövőhéten kell mennem orvoshoz meg ultrahangra.

De igazából megnyugodtunk kicsit,úgy vagyunk vele akár mi lesz is,ez kis angyalka meg fog születni most már,tőlem biztos nem veszik el és ha netán beteg lesz akkor is mienk lesz!

De valamiért úgy érzem minden rendben lesz! Mindennap a tudtomra adja elég rendesen éjjel nappal,hogy ő már pedig itt van! :DD ❤️

Írok,ha lesz több infóm,hátha esetleg még másnak is jól fog jönni,ha olvassa! Bár ne legyen így!

Köszönöm,hogy érdeklődtél! 🥰😘

2021. nov. 25. 06:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!