Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyváladék tenyésztés...

Hüvelyváladék tenyésztés mennyi idő alatt ad eredményt?

Figyelt kérdés
Kedden vették le, panaszok miatt voltam a klinikán. A leleten csak szerepel a vizsgálat, de az eredményről nem látok leletet az EESZT-ben és szóban sem mondott semmit az orvos, elfelejtettem rákérdezni a sok más dolog miatt. Nem kéne, hogy nyoma legyen valahol?
2021. nov. 20. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Hát ha még nincs kész, milyen nyoma legyen?

7-10 nap az eredmény általában.

2021. nov. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem így szól, hogy mennyi idő alatt készül el, pontosan erre irányul, így nem értem a visszakérdezést.
2021. nov. 20. 11:18
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Amire válaszoltam is.

És volt még egy kérdésed a végén: "Nem kéne, hogy nyoma legyen valahol?"

Erre is válaszoltam. Amíg nem készül el, addig nem is lesz nyoma.

2021. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Két hét is eltelt és még mindig nem látom az EESZT-ben az eredményt. Létezik, hogy elfelejtették beküldeni?
2021. nov. 30. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár nap a tenyésztés. Hívd fel a háziorvost, hogy neki megvan e az eredmény.
2021. dec. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megpróbálom felhívni őket, hogy mi történt.
2021. dec. 1. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem amikor csináltak az orvos személyesen adta át a leletet, és alá is kellett írni, hogy átvettem. Nem volt fent EESZT-ben. Ott majdnem egy hónap telt el a mintavétel és az eredmény átadása között.
2021. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor van remény! Próbáltam hívni a klinikát, de nem vették fel sajnos.
2021. dec. 1. 11:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!