Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődött a hányingerete...

Mikor kezdődött a hányingeretek terhesen és melyik napszakban?

Figyelt kérdés
2021. nov. 20. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 6 hetesen, egy vasárnapi nap erre keltem, leginkább másnapossághoz tudnám hasonlítani azt, amit éreztem, a gyanús az lett, mikor nem bírtam meginni a reggeli kávémat.

De utána napokban igazából váratlanul, a nap bármelyik szakában rám tudott jönni a rosszullét, sőt, a későbbiekben inkább este volt jellemző, és nekem nagyjàból a 13-14. hétig tartott.

2021. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Első terhességnél 7. hét körül, másodiknál már az 5.-nél :S. Kb. egész nap tartott, de általában estére fokozódott. Nem volt klasszikus "reggeli" rosszullét
2021. nov. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Teszt előtt kb 2 nappal késő délután, meg este is. Aztán pár nap múlva állandósult 0-24 órában.
2021. nov. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 7 hetesen. Reggel öklendeztem vagy hánytam egyet, aztán napközben csak émelyegtem és késő délután/este voltam rosszul, ilyenkor néha 2-4 alkalommal is hánytam.
2021. nov. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És ezt a munkahelyeteken hogyan “lepleztétek”, ha még nem akartátok elárulni?
2021. nov. 20. 18:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen... Próbáltam egy-egy kekszet nassolni. Az segített valamennyit, ha nem volt üres a gyomrom
2021. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nekem el kellett mondanom az elején, mert olyan feladatokat kaptam volna, ami vetélést okozhat.
2021. nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem volt hányingerem.
2021. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

6. héttől volt. Először hajnalban keltem hányingerre, aztán az elmúlt. Utána egésznap az volt. Ha nem ettem, azért voltam nagyon rosszul, ha pár falatnál többet ettem, akkor meg azért. Szóval csak úgy éppen csipegettem mindig valamit, akkor is ha éppen a hátam közepére sem hiányzott semmi. Most töltöm a 14. hetet, most kezd talán egy picit normalizálódni a helyzet.

Fogytam is 3 kilót, pedig nem hánytam.

2021. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!