Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan sajt, amit lehet...

Van olyan sajt, amit lehet enni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Imádom a sajtot, akár magában, akár pizzán, melegszendvicsen... azt tudom, hogy pl. a camembert sajtot nem lehet enni, de pl. a sima trappistával mi a helyzet? nekem az hogy kemény sajtok nem sokat mond :/
2021. nov. 24. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan egyél trappista sajtot
2021. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Mindent lehet enni, ha pasztőrizált tejből készült. A bolti camamber meg brie meg ezek is beleférnek, bár én inkább a penész miatt nem ettem ezeket amíg terhes voltam, de állítólag nem okoz gondot. De amit boltban veszel becsomagolva, az mind ellenőrzött, szalmonellamentes, pasztőrizált tejből készült, így egyed nyugodtan.
2021. nov. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

köszönöm! :))

nem is értem, akkor miért ez a sajt-mizéria? mármint hogy tiltólistás a sajt. nem hiszem hogy annyira sokan esnek neki otthon sajtot gyártani...

2021. nov. 24. 18:58
 4/24 A kérdező kommentje:
a felvágottakkal is ugyanez a helyzet?
2021. nov. 24. 19:02
 5/24 anonim ***** válasza:
69%

"a felvágottakkal is ugyanez a helyzet?"

Mi?

Miért ne volna biztonságos felvágottat enni kismamaként???

Atyaég...

2021. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
toxoplazmózis és szalmonella fertőzés miatt nem ajánlott, ezt olvastam egyik applikációban. vagy ez inkább a szalámik, füstölt sonkák és társaira vonatkozna?
2021. nov. 24. 19:08
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
Appok helyett orvosokkal kéne beszélgetni és akkor nem merülnének fel benned ilyen kérdések... 🤦‍♀️
2021. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ne haragudj, még nem fogadott az orvos hogy feltehessem neki a kérdéseimet :) de szerencsére itt vagy te, aki mindent tudsz, csak a stílusod elég bunkó. még ha ezért is jött létre ez az oldal, hogy kérdezzünk...
2021. nov. 24. 19:14
 9/24 anonim ***** válasza:
42%

Jaj. Jaj. Jaj.

Applikációból vagyunk terhesek és Youtube-ról, TikTokról meg Instáról nevelünk gyereket. Utána meg csodálkozunk, hogy mi lett a világgal...

2021. nov. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
nem értem most mégis mi bajod van, mert esetlegesen tájékozódok egy kismamáknak készült applikációból. és nem, nem az applikációból vagyok terhes... jaj. jaj jaj! képzeld még csak tiktokom sincs, az instát és youtubeot még csak nem is használom... de szerencsére még mindig itt vagy, hogy bunkózz.
2021. nov. 24. 19:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!