Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség aatti rosszullétre...

Terhesség aatti rosszullétre valami jó tipp?

Figyelt kérdés

Az előző terhességem alatt is volt elvétve hányinger, de most kb 0-24ben folyamatosan.


Próbáltam már, hogy többször eszek keveset, nem használt. Azt is próbáltam, hogy reggel még felkelés előtt az ágyban eszek pár falatot, az se vált be. Ajánlották a gyömbérteát, az se jött be.


Hányni még egyszer sem hánytam, de ez az émelygés, hányinger teljesen leszív.


Van esetleg pár tippetek, ami nektek bejött?



2021. nov. 29. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az idő. Legkésőbb szülés után elmúlik. Nekem legalábbis addig tartott 😂
2021. nov. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Hideg cola! Várd meg még kimegy a szénsav és kiskanállal "vedd be"
2021. nov. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi nem jött be, egyedül (bármennyire nem hiszek benne) , az akupresszúrás csuklószorító segített kicsit, de lehet azért mert annyira szorított hogy mikor végre levettem, elfelejtettem hogy rosszul voltam úgy megkönnyebbültem :D
2021. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Remélem nem tart ki a végéig, mert addig karácsony meg húsvét is lesz és sütimániás vagyok :D


Mindegy milyen kóla? Vagy csak a coca cola jó? Ezt még nem próbáltam, hátha..

2021. nov. 29. 13:25
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem fogod épp kívánni a sütit ám :)

Én pl hetente másra pörgök rá. Imádtam mindig is a steak-et most rá nem bírok nézni pl. Amúgy sem enném terhesen de na. Most a medve sajt a sláger :D

A kóla márkája teljesen mindegy.

2021. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Nem értek egyet azzal, hogy mindegy melyik kóla.

Coca-colával kezd, az az eredeti. Ha netán nem, akkor Pepsi és utána sorban.

Az összetevők miatt hat, és nem biztos,hogy a többiben is megtalálható az, ami az eredetiben.

2021. nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha hánynál? Nekem utána jobb lett. Volt pár hét mikor napi egy hányással elvoltam és nem volt utána már hányingerem. Ha visszatartottam, akkor egész nap emelyegtem. De amúgy sajnos ki kell bírni, elmúlik majd ez is. Gyógyszer van rá, kérdezd meg az orvosodat, bár valakinek az sem segít
2021. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A hideg colát tényleg próbáld még ki,hátha. Nekem is segített.Ha mégsem, akkor majd az idő megoldja tényleg.Sajnos ki kell bírni, azért ritka,ha a végéig kitart,általában 13-14.hétig.Kitartás!
2021. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ma speciel en kegyetlen rosszul vagyok, lehet a front.. 19+4 😂
2021. nov. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!