Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhesen UH-n a doki...

24 hetes terhesen UH-n a doki azt mondta a magzat 5 nappal fejletteb. 28 hetesen pedig orvost váltottam, ès ö azt mondta, hogy 4 nappal kisebb. Ez normális?

Figyelt kérdés
Ennyire megváltozhat vagy az egyik a kèt orvos közül látott valamit rosszul?

#28 hetes #kisebb #Fejletteb
2021. nov. 29. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mervado, állandóan változik, nekem is ugral, ma pl 19+4re kerek 20+0 mértek.
2021. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is van, de ez annyira minimális eltérés, hogy nem szabad rajta idegeskedni.
2021. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen előrehaladott terhességi időszakban már más ütemben fejlődnek a babák, ahogy a felnőttek sem mind ugyanakkorák. A 12. Hétig még megállapítható a pontos koruk méret alapján, utána már csak becslés. Egy mm-es elszámolás is elég ahhoz, hogy más eredményt kapj, nem véletlenül szokott gyakran előfordulni, hogy UH alapján fél kilót is tévednek az orvosok
2021. nov. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2021. nov. 29. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mérések:

Combcsont múlt hét hétfőn 37+2 nap: 64 mm. Ez kb 3-4 héttel kisebb érték mint kellene.

Tegnap 38+2 nap: 73 mm. Tökéletes érték. Ugyanaz az orvos, ugyanaz a gép.

A terhesség végére elengedtem, de ezeken a számokon hogy én mennyit idegesitettem magam 9 hónapig….

2021. nov. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!