Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhat koraszülést?

Mi okozhat koraszülést?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mire kell odafigyelnem, hogy ne legyen koraszülés? 33 hetes vagyok, és eddig mindent ugyanúgy csináltam, mint mikor nem voltam terhes. De érzem, hogy az emelgetés és a hajolás nem a legjobb.

Van akinek azért indult be a szülés, mert valamit másképp csinált?


2010. szept. 5. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
ne emelgess ne hajolgass sokat. ne eröltesd meg magad mert nyilhat a méhszáj ami koraszülést okozhat ha nem veszik észre idöbe.
2010. szept. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Leggyakrabban fertőzés és méhlepény problémák miatt történnek a koraszülések. A méhlepénnyel nem tudsz mit csinálni (gondolom nem dohányzol vagy ilyesmi), max arra kell figyelned, hogy erőltesd meg magad, ne emelgess, ne lépcsőzz sokat, mert méhlepény-leválást okozhat.

Fertőzés is általában jön magától, próbáld elkerülni a nyilvános vécéket, a fürdést akár otthon a kádban, akár máshol medencében.

2010. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!