Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen 8 mm-es...

6 hetes terhesen 8 mm-es petezsák,18 mm-es nyálkahártya, embrió még nem látható. Ez normális? 3 hónapja vetélésem volt, van egy egészséges nagyfiam is, aki ebben a korban már látható embrió volt. Megint el fogok vetélni?

Figyelt kérdés

2021. dec. 1. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz🙏 :) 2 het mulva biztos ott lesz az embrio is :) sokaknak nem hallatszik a szívhang ilyenkor.
2021. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom a vetélésedet,részvétem! nem olyan biztos, hogy ez a baba is elmegy. Lehet később fogant el vagy számolva, esetleg korán mentél. 7-8. héten lesz szívhang embrió is
2021. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Remélem hogy nálad a késői foganás miatt nem látszik.

Én elvetéltem 1x, majd rá 3 hónapra terhes lettem, igaz én előrébb jártam 6+6 de nem láttak semmit, nekem üres is maradta petezsák, és megint elvetéltem.

Kívánom a legjobbakat, azért ha még a 6.hét elején vagy simán lehet baba, és már a 6.hét végén voltam.

2021. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Biztos hogy később fogant. Ez alig 5 hetes terhességnek felel meg. Legközelebb már többet látnak ne aggódj.
2021. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. 6 hetes terhesség, 8 mm petezsák, nem látható embrió. A kedves sztk-s orvos azt mondta, hogy sajnálja...mondanom sem kell, végig bőgtem a napot.

Másnap elmentem egy magánorvoshoz, aki gratulált, majd azzal a lendülettel már mutatta is a szívhangot.

A mai napig nem értem, hogy az első doki, miért hasi uh-val nézte meg...a második orvos mondta, hogy általában ilyenkor már egyértelműen hallható a szìvhang hüvelyi ultrahanggal.

2021. dec. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Engem hüvelyi ultrahanggal néztek... Es úgy volt ekkora. :'(
2021. dec. 2. 13:20
 7/17 anonim ***** válasza:
Szia miujsag azóta?
2021. dec. 7. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szioo még nem tudom.Csak jövő hét szerdára kaptam időpontot.
2021. dec. 7. 10:17
 9/17 anonim ***** válasza:
Na miujsag mi volt az orvosnál kérdező?
2021. dec. 17. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szioo voltam, minden rendben, mar szív hang is van, csak sajna vérezgetek :( időnként. Az előző babámnál így kezdődött a vetélés. :/
2021. dec. 18. 08:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!